Sayfa 466/799 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Boşa yükselttin spek efendi temmettu ile burdan kağıt almıyoruz hatta bu kağıdı almıyoruz ali cengiz oyunlarına son verin

2.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Hala 300 bini var diyor Bilgi kirliliğine gerek yok. Lot lot takip ediyoruz. İyi pazarlar herkese YTD
    Birader ben ayhanı mayhanı bilmem ben aracı kurum adına gerçek doğru bilgi paylaşırım senin gibi saygısızlık yapmam.aslinda takası atıp cevap vermek vardı ama uygulama yok.bana cevap verme muhatabım değilsin.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat1574 Yazıyı Oku
    Birader ben ayhanı mayhanı bilmem ben aracı kurum adına gerçek doğru bilgi paylaşırım senin gibi saygısızlık yapmam.aslinda takası atıp cevap vermek vardı ama uygulama yok.bana cevap verme muhatabım değilsin.
    seninde yanlışın var borsada hisse alan herkesin bir aracı kurumu vardır

sende bu hisseyi aldıysan misal iş yatırımdan aldıysan ve şuan iş yatırımın elinde 1.1 milyon lot var

500 bini sattı diyelim iş yatırım sen şimdi geriye 600 bin lotu kaldı satacak diyebilirmisin

senin aldığın iş yatırımdaki lotlarıdamı satıyorlar sanıyorsun

300 bin lot kaldı denizde satacak demekte yanlış orada yüzlerce küçük yatırımcı hesabı var hepsi spek yada ayhan değil lotların

4. Bilgi kirliliği yaratan arkadaşlar kafalarımızı karıştırmaya devam ediyor. Allahtan borsayı canlı takip ediyoruz da kim almış kim satmış. Alış stili satış stili hepsini gözlemleyebiliyoruz. Aslında kapanış bile paylaşmamak lazım. Bilgiyi de kendimize saklamak lazım. Bol kazançlar Acsel yatırımcısı. Zaten şurada 3-4 kişi haricinde Acseli hala tutan olduğuna inanmıyorum. Kesinlikte YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    seninde yanlışın var borsada hisse alan herkesin bir aracı kurumu vardır

sende bu hisseyi aldıysan misal iş yatırımdan aldıysan ve şuan iş yatırımın elinde 1.1 milyon lot var

500 bini sattı diyelim iş yatırım sen şimdi geriye 600 bin lotu kaldı satacak diyebilirmisin

senin aldığın iş yatırımdaki lotlarıdamı satıyorlar sanıyorsun

300 bin lot kaldı denizde satacak demekte yanlış orada yüzlerce küçük yatırımcı hesabı var hepsi spek yada ayhan değil lotların
    Hayır neyi anlamak istemiyorsunuz ona şaşıyorum.arkadaş sormuş denizde ne kadar kaldı diye bende demisim kaba tabirle 300bin.onu da satsa satsa 3 günde satar demişim.bizde biliyoruz araca kurum işlemlerini ama bir şeyi de lastik gibi uzatmanın biyerlere cekmenin yeri değil.arti ben bu hisse ye 6.xx den girdim 10.xx de sattım tekrar 9.7x den maliyetlendim.bende düşdükçe alıyorum. Ha burda kimsenin yorumuna da ihtiyacım yok ama kulislerde sosyal medyada ne konuşuluyor takip ederim.sonucta her koyun kendi ayağından asılır.hepinize iyi aksamlar bol kazançlar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by Murat1574 Yazıyı Oku
    Hayır neyi anlamak istemiyorsunuz ona şaşıyorum.arkadaş sormuş denizde ne kadar kaldı diye bende demisim kaba tabirle 300bin.onu da satsa satsa 3 günde satar demişim.bizde biliyoruz araca kurum işlemlerini ama bir şeyi de lastik gibi uzatmanın biyerlere cekmenin yeri değil.arti ben bu hisse ye 6.xx den girdim 10.xx de sattım tekrar 9.7x den maliyetlendim.bende düşdükçe alıyorum. Ha burda kimsenin yorumuna da ihtiyacım yok ama kulislerde sosyal medyada ne konuşuluyor takip ederim.sonucta her koyun kendi ayağından asılır.hepinize iyi aksamlar bol kazançlar dilerim.
    300 bini kaldı satsa satsa demek tek kişiymiş hepsi aynı kişiymiş gibi yorum yapılmaz

bugünde vakıf sattı 70 bin ve vakıfta kaldı 600 bin lot daha senin mantıkla satarsa eğer 6 günde de bu satışmı biter diyeceksin

arkadaş sormuş kaç lot kaldı diye iyilik yapmişsin ama kendi yorumunu katıp yanlış yönlendirme yapıyorsun bilmeden

emin olmadan öyle yorum yazılmaz milleti paniğe de sevk edersin millete sattırabilirsinde

7. Bu forumda tipik canı sıkılan yatırımcı profili oluşmuş ve sinirden birbirlerine sardıklarına göre çıkış yakındır. .
    Arkadaşlar relax!

Sent from my iPhone using hisse.net

8. selam arkadaşlar
    bu gün abileri vertu ve verus yola çıktı bakarsın buda kuyruklarından tutar sabah ola hayrola.

Sayfa 466/799 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •