Sayfa 154/798 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    İnşallah hep beraber kazanacağız. Şirket özsermayesini sürekli arttırıyor. Aldığı iki ihalenin karları bilançolara yansıdığında durum daha da güzelleşecek. Tahtacının yaptığı düşürme hareketleri , lot kaybetmesine neden olur. Kısa zamanda bundan vazgeçeceğini ve alıma geçeceğini tahmin ediyorum.
    Kardeş onlar lot kaybetmez
    Kaç kişi bu hisseyle ilgilenirki
    Al gülüm ver gülüm yaparlar
    Sonra birbakmissin seri alımlar gelir
    Bu kâğıtta satmak herzaman kolay değil
    Ama alım herzaman mümkün
    Tahtanın sahibide bunu bilir ona göre straji belirler
    Zaman sorunu olmayan için mesele yok temel olarak fiyat kazanç oranı düşük
    Azda olsa temettü veriyor
    Halka açıklık oranında sorun yok dolaşan hissede az olunca yatırımcı ol kısa düşünmeyin derim.
    Bilgi amaçlı olup yatırım tav.degildir.
    Sağlıkla kalin

2. Yeni ortaklar alım yaptıkça ,yeni yorumlar yazılıyor, ben mutlu oluyorum bundan akılsız tahtacı da memnun mu ? sen +in üzerinde tutmazsan daha çok ortağımız olur sayısına bereket... tahtacı biyerlerine kına yaksın şimdi...

ytd değildir

3. Alis satis nasil acaba

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

dün aldıklarımı 4.22..24. den iştahla aldı.şimdi geri almam için kışkırtıyor.

4.15 de taban yapmaya çalıssa da bu 4 altına sarkıtmadan canı rahat etmeyecek.

y.t değildir

5. Harekatın riskinden korkanlar satış yaparak dövize yönelmiş olabilirler. Harekatta olumlu gelişmelerin olması durumunda , korkudan satanların tekrar alıma geçmesiyle , hisse , harekat öncesi fiyatı olan 5 TL. lere hızla yükselip, daha da yukarılara yönelecektir diye düşünüyorum.

6. Özsermayesi ve karı sürekli artan , borçsuz , olumlu beklentileri olan bir şirket. Harekat öncesi 5 TL. idi. Harekatın başlamasıyla riskten kaçmak için satışlar başladı. Bu süreçte karabulutların etrafı sarmasıyla satışlar daha da hızlandı. Fiyat , satışların etkisiyle 4,15 TL.lere kadar düştü. .Bugün ise , karabulutlar dağaldı. Riskler azaldı. Şimdi riskten korkup da satanlar ,hisse alma derdinde. Kusura bakmasınlar, bütün risklerden korkmayıp , hisseye inanarak, hisseyi satmayanlar, bugin size 4,40 TL. lerden mal vermezler. Boşuna beklemeyin. Önce , 5 TL. nin üzerini bir görelim bakalım. Gerisini sonra değerlendiririz.
    Son düzenleme : By Akıl; 18-10-2019 saat: 14:08.

7. Ortaklardan günlük pasta rica etsek

8. aktifleri arasında sanayi şehri denizli'de 128.000 metrekare boş sanayi arsası da oldu.şimdi bu arsanın yeniden değerlemesinin yapılması gerek.nasıl bir rakam ortaya çıkacak hepbirlikte göreceğiz.tpao ihaleleri ile gördük ki acsel sadece kağıt üretimi için ham madde üretmiyor.yüksek katma değerli farklı alanlarda acsel aranan bir firma olmaya başladı.ayrıca 10.7 milyon sermayeye karşılık 5.8 milyon tl. 2019/6 aylık kâr yazmış.geçmiş yıllar borcu yok.aksine 8.8 milyon tl.geçmiş yıllar kâr rakamı var.bu performansını devam ettirirse yıl sonu sermayesinden daha yüksek bir 12 aylık kâr rakamı görmemiz yüksek olasılık.şimdi bu hisse neden bu fk ve pd oranlarıyla işlem görüyor bunu sorgulamak gerek.bu kadar baskıyı 2009 yılında egeen'de yaşamıştım.egeen o baskı esnasında 6 tl civarında geziniyordu.sonrası malum.şirket büyüdü kâr ve hisse değeri uçtu.acsel o sanayi arsalarını nasıl değerlendirecek göreceğiz.eğer süreç iyi yönetilirse acsel sektöründe bölgesel bir oyun kurucu olabilir.bu işin sonunda orta-uzun vade de neden yeni bir egeen benzeri hikaye çıkmasın diye düşünmüyor da değilim.bana göre acsel de artık sektöründe büyük bir oyuncu olmak için herşey mevcut.gerisi bundan sonra yönetim tarafından alınacak kararlara ve zamana kalmış.yıllar içerisinde elde ettiğim tecrübem bana bu hisseyi al, biriktir ve bir süre unut diyor.galiba ben de böyle yapacağım.benim görüşlerim beni bağlar.herkes kendi kararını vermeli.ben acsel de gelecek için çok ciddi potansiyel olduğunu düşünüyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 154/798 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •