Sayfa 299/798 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    beni herkes nasıl biri oldumu bilir.kelimelerine dikkat et.

4 97 iken alıma geçiyorum dedim. sattırmak isteyen bunu dermi 5.10 oldu
    baktın kı amacına ulaşamadın aşağıdan sattığını geldin burdan aldın daha bunun başka açıklaması olamaz

geride yazdıkların duruyor ispata gerek var mı ilk kez tecrübe etmiyoruz buna tecrübe deniyor

vicdan nedir diye girip okuyabilirsin lugattan hayırlı kazançlar dilerim

arkadaşlar burada 2 senedir bir kişiyle polemiğe girdiğimi veya acsel al veya sat dediğime şahit olan varmı ????

dikkatli olun demek ne demek ?
    arkadaş kışkırtıyor buna cevap verip formu kirletmicem.

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Tahtayı canlı olarak izlemekteyim ,buradaki hareketler RTALB hareketlerine benzemekte Allah sonumuzu hayırlı etsin ,bir şey yokken kimse bu kadar mal almaz diye düşünüyorum alan kardeşlerin bir bildiği mutlaka vardır ,ayrıca kağıdın bu günde tavan yapması muhtemel gibi gözüküyor işlem hacmine bakılırsa bu mümkün gibi görülüyor ,ancak herşeyden önce Allah sağlık versin para gelir gider el kiridir dünyanın bütün hazineleri bir yana bir sağlıklı bir nefes bir yana teraziye konulsa nefes tarafı ağır gelir ,nokta

Tavan olmasında her kimin emeği varsa sağ olsun,ayrıca beni yanıltmadıkları içinde teşekkürler ancak devamını dileriz nice bayramlar denirya işte öyle nice tavanlar görsün inşallah

4. 41 kere maşallah 🧿 demeye devam ediyoruz.
    👏👏👏👏👏👏👏 Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ve başarılar

5. Aldığım fiyata gelmesi için daha 5 tavan yapması lazım cephanede kalmadı mecbur bekleyeceğiz Yine de çok şükür beklentisi olan bir şirket

[xxxxxxxxxxx
    Son düzenleme : KERASUS PASCHA; 27-03-2020 saat: 00:09.

7. Sen hiç t2 takas diye birşey duydunmu

senin o bugün diye okuduğun rakam 2 gün öncesinin verileri

bilmiyorsun bari sus arkadaşım

başkasınınkini görmeyen kendininkini şey sanırmış biliyorsan konuş yoksa bi sus bilgin sana kalsın

Sayfa 299/798 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •