Sayfa 152/798 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

en ıyısı ğlü taklidi yapmak. 4.33 lere gelirse canlan:party:mak

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

yav kışkırtma...

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

4.31 32 33 34 den almadan olurmu ))))) sen düşürürsün de almazmıyız))))

4. öyle sanırım dökemedikleri içn üzülüyor, seni üzmeye devam edeceğiz tahtacı bozuntusu...

ytd değildir

5. Uzunca bir aradan sonra , hisseye yeniden giriş yaptım. iki gündür alım yapıyorum. 4,30 TL. ortalama ile , kendimce, yüklü miktarda hissem oldu. Son iki gündür ,onlar düşürdü ben aldım. Sonunda param bitti ve 4,30 TL. ortalama ile ful Acsel deyim. Bakalım satanlar mı karlı çıkacak yoksa ben mi . Bekleyip göreceğim. Kısa vadede, onlar belki kazançlı gibi görünebilirler, fakat orta ve uzun vadede , kazançlı çıkacak ben olurum diye düşünmekteyim....... Tek dileğim , şu günlerde şirketten güzel bir haber gelmesi ve satış yaparak hisseyi düşüren speklerin paniğe kapılarak, sattıkları fiyatın çok çok üstünden yerine koymak zorunda kalmalarıdır.
    Son düzenleme : By Akıl; 15-10-2019 saat: 20:33.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Uzunca bir aradan sonra , hisseye yeniden giriş yaptım. iki gündür alım yapıyorum. 4,30 TL. ortalama ile , kendimce, yüklü miktarda hissem oldu. Son iki gündür ,onlar düşürdü ben aldım. Sonunda param bitti ve 4,30 TL. ortalama ile ful Acsel deyim. Bakalım satanlar mı karlı çıkacak yoksa ben mi . Bekleyip göreceğim. Kısa vadede, onlar belki kazançlı gibi görünebilirler, fakat orta ve uzun vadede , kazançlı çıkacak ben olurum diye düşünmekteyim....... Tek dileğim , şu günlerde şirketten güzel bir haber gelmesi ve satış yaparak hisseyi düşüren speklerin paniğe kapılarak, sattıkları fiyatın çok çok üstünden yerine koymak zorunda kalmalarıdır.
    hoşgeldiniz by akıl nihayet yuvaya dönüş yaptınız demek

7.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    hoşgeldiniz by akıl nihayet yuvaya dönüş yaptınız demek
    Teşekkür ederim , hayta58 kardeş......... Buradaki yukarı potansiyelin hayli güçlendiğini düşünerek , hazır fiyat düşmüşken , fırsatı değerlendireyim dedim. Hayırlısı bakalım. Kısmetimizde varsa kazanırız.

8. Yeni ortakların gelmesine ben seviniyorum, tahtacının hüznü umrumda değil, yaşasın ky ortaklığı...

ytd değildir

Sayfa 152/798 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •