Sayfa 118/798 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 937 - 944 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun byakıl fırsatını bulursanız yine bekleriz...
    Teşekkür ederim, Bay Hayta58 bey ,.......... Değiştirdiğim hissede kara geçersem ve bu arada Acsel , daha da fazla yükselmezse , yine aranıza katılmayı düşünüyorum. Herkese selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, Bay Hayta58 bey ,.......... Değiştirdiğim hissede kara geçersem ve bu arada Acsel , daha da fazla yükselmezse , yine aranıza katılmayı düşünüyorum. Herkese selamlar.
    kendinize çok iyi bakın, bol kazançlar diliyorum sayın by akıl..

3.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    kendinize çok iyi bakın, bol kazançlar diliyorum sayın by akıl..
    Teşekkür ederim Yavuzas bey.......Acsel den çıktığıma pişman oldum ,ama maalesef borsa yatırımında böyle şeyler oluyor. Kimbilir , belki de ,yeni girdiğim hissede amacıma ulaşıp , tekrar yanınıza gelirim.

4. Ek 22853grafik eğitimi çalışması kapsamındadır, yatırım tavsiyesi içermez. sanki zurnanın zırt dediği yerdeyiz.. çizginin yukarısı şahane, aşağısı eski tas eski hamam.. yukarı atıp 5' lere mi gidecek, aşağı kırıp lotları milletin eline verip tekrar 3'leri mi gösterecek.. bir tarafta kap haberi, diğer tarafta s-400 abd yaptırımı ihtimali, ingiltere-iran gerilimi vs.. hayırlısı olsun diyelim.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir.

Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    153 bin metrekare 1.000 tl den olsa 153 milyon eder. 500 tl den olsa 76.5 milyon eder. fena para değil hani...

3 e al 153 e sat iyi para,,,yapmayın arkadaşlar ben bile gaza a geliyorum valla ))

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

4.17 actı töbe töbeeee )))))....4.33

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir

7. neler oluyor arkadaşlar yav??? 4.33 olmuş, beş dakika sonra 4.03 oldu, bu şekilde ne yapılmak, nereye varılmak istenmektedir?:oleyo:

8. an itibarıyla 3.96 yazık ki.. keşke sabah 3.25 lerden satış emri verseydim bir miktar diyorum, buralardan alırdım diyorum.. sonra vazgeçiyorum, hiç ellemeyeyim diyorum, kafamda deli sorular.. bu fırtınalı zamanlarda sayın spek işi biliyor, millete ya aldırıp zarar ettiriyor ya da sattırıp zarar ettiriyor.. temkinli olmak lazım, dikkatli olmak lazım. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir.

Sayfa 118/798 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •