Sayfa 120/799 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 953 - 960 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. hah şöyle, moraller düzelsin biraz:yahoo: bilanço da yaklaşıyor, hava da güzel..

2. Ek 22891grafik eğitimi kapsamındadır, yatırım tavsiyesi içermez. umalım da geçtiğimiz hafta yaptığı derince bir düzeltme sonrasında bilanço öncesi yukarı doğru coşar.. beklentilerin tam tersine aşağıya doğru şelale yaparsa...bi daha davosa gelmem walla.. yatırım tavsiyesi değildir.

3. ŞİRKETLERİN HAZİRAN DIŞ ALIM VE SATIMLARI

Borsa İstanbul'da işlem gören ihracatçı şirketlerin dış satımları devam ediyor.

Dış satımın için ithalat bağımlılığının da sürdüğünü görüyoz.

İhracatçı şirketlerin üretim yapmaları için ithal ürünleri satın alarak ihracat ürünü haline getiridklerini bunun da ihracat için bile ithalata muhtaç olduğumuzun göstergesi.

Borsa İstanbul'da işlem gören,Vestel,Vestel Beyaz Eşya,Acıselsan,Aksa Akrillik,Andolu Isızı,Bossa,Desa eri,Karsan Oto,Döktaş,Mendres Tekstil gibi şirketlerin 2019 yılı Haziran ayı ithalat ve ihracat rakamları
    http://borsaajans.com/Haber/borsa-si...acat-rakamlari

4. arsa para etmedi galiba spekler umduğunu bulamadı...ytd

5. demek ki bilanço güzel gelecek...

6. invest çıktı alan yatırımda verdiğine göre...bi cacık olmayacak...umduklarını bulamadılar spekler...ytd

7. sayın arkadaşlar, bişey itiraf edecem; şimdi bu Martın başında 4.54'lerden kademeli olarak düşerken öööylece bakakalmıştım taa 2.80'lere kadar. o zaman demiştim ki kendi kendime, "bir daha asla bu hatayı yapmayacam".. şimdi geçen tavan ve ertesi gün yaptığı 4.33'ten bugünkü 3.67'ye kadar yine öööyle bakakaldım ya la !!!! oysa kuşlu sitede biri tavan yaptığı seansın sonrasında "kar cebe yakışır" da dediydi.. ben bu işi bilmiyorum bu net.. bu çıkış ve düşüşlerden faydalanabilen yatırımcı arkadaşları tebrik ediyor ve bol kazançlar diliyorum.. umarım haftanın önümüzdeki son iki gününde yeniden toparlar da yüzümüz güler, değilse gözüme baka baka yine kayıp gidecek gözümün çiçeği.. yatırım tavsiyesi değildir. acemi serzenişlerdir bunlar.

Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    sayın arkadaşlar, bişey itiraf edecem; şimdi bu Martın başında 4.54'lerden kademeli olarak düşerken öööylece bakakalmıştım taa 2.80'lere kadar. o zaman demiştim ki kendi kendime, "bir daha asla bu hatayı yapmayacam".. şimdi geçen tavan ve ertesi gün yaptığı 4.33'ten bugünkü 3.67'ye kadar yine öööyle bakakaldım ya la !!!! oysa kuşlu sitede biri tavan yaptığı seansın sonrasında "mal cebe yakışır" da dediydi.. ben bu işi bilmiyorum bu net.. bu çıkış ve düşüşlerden faydalanabilen yatırımcı arkadaşları tebrik ediyor ve bol kazançlar diliyorum.. umarım haftanın önümüzdeki son iki gününde yeniden toparlar da yüzümüz güler, değilse gözüme baka baka yine kayıp gidecek gözümün çiçeği.. yatırım tavsiyesi değildir. acemi serzenişlerdir bunlar.
    kardeş bu hissede bendede cüzi bir miktar var.
    bu tür şirketlerde spek yatrmcyla afedersiniz kedinin fareyle oynadığ gibi oynarlar.adamın sabrını çatlatrlar.
    satşlar ve alışların gerçek bir işlem lmadığ aşikardır.bu tür hisselerde yatrımcı sayısı çk azdr.satmak meseledir bunu bilerek yatrım yapacaksın 15 kademe aşağ ve yukarı saniyeliktir.
    yoksa borçsuz karlı büyüyen şirkettir ama borsada mantk herzaman işlemiyor.
    sağlkla kaln

Sayfa 120/799 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •