Sayfa 625/798 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Şuan adamlar hisseyi taşıttırıyor hamallık yaptırıyorlar

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Brüt takasa sokacaklar yine. Kimle ne derdi varsa artık...

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ey tahtacı bu güzel hisseyi düşürdüğün durumdan dolayı seni odun kategorisinden çıkartıyor ve yontulmamış " KÜTÜK" kategorisine sokuyorum. :)

4. Sanki sirket batti..iki gündür %5 ..%7 eksilerle..Belliki ince hesaplar var ! PISLİKLER HAINCE KALLESCE AHLAKSIZCA ve ASAGILIK bir sekilde davranarak amaclarini gerceklestirmeye..
    Günes balcıkla sıvanmaz !
    Evet PATRONUN ve YONETIMIN buna izin vermemesi lazım ! Cunkü VICDANI ve AHLAKİ SORUMLULUKLARI var küçük ortaklarınıa karsı.. Bekliyoruz..Ytd.

5. Dostlar, gönlünüzü ferah tutun. İnanın 100 lot almak için bile ne taklalar atıyor bizim KÜTÜK. Yapılan işlemlere aldanmayın çoğu kendi işlemleri. Arada sizin bizim 100 lotunu kaparsa ne ala. Bir de bu kadar yıllık borsa tecrübesi bana şunu gösterdi ki bir hisse de normal olmayan hareketler ve düşüşler var ise çıkış yakındır. Çünkü KÜTÜK 'ün de bekleme opsiyonu kalmadı. Şirket ile ilgili ben bir risk görmüyorum. O nedenle bizim KÜTÜK istediği gibi takla atabilir. ama günün sonunda bizim dediğimiz yere gelecek ve biz oradan mallarımızı KÜTÜK'ün kucağına bırakacağız... Kapatın ekranlarını keyfinize bakın.

Tabi bu yazdıklarım sadece beni bağlar. Yatırım tavsiyesi de değildir :).
    Bu arada herkese hayırlı Ramazanlar.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Spek kağıdı rahat rahat yukarı götüremeyeceğini anladığı için düşüşler yaşanıyor. yukarı götürse muhtemelen mal kaptırır. Endeksteki düşüşte işine geliyor. Demem o ki tahtacı işini iyi biliyor bence. Tahta sahipsiz değil

7. Diğer forumda bir yazı gördüm, adam şöyle yazmış; Patronun iyi niyetli olmadığını, bir mali müşavirin detaylı şikayet dilekçesi yazdığını ve SPK’ya göndereceğini söylemiş, Savcılığa da suç duyurusu yapacaklarmış hissede yapılan işlemlerle ilgili, tekrar baktım mesaj silinmiş sanırım, niye silinmiş anlamadım, bence güzel düşünmüşler, umarım dediklerini yaparlar belki bir netice çıkar. Hissede oyun çevirenler varsa hesap verirler umarım.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Hammaddenin hammaddeye dayalı ürünler üreten firmaların bu kadar önem kazandığı bir ortamda bu fiyatlar şaka gibi... yurtdışına ürün satışların hammadde satışlarında da çabası.

Sayfa 625/798 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •