Sayfa 731/799 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Malın bugün %40 ını kaptırdıkmı yoksa .neyse tavana yakın yerlerden vermişizalanda kazanır inşallah.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Malın bugün %40 ını kaptırdıkmı yoksa .neyse tavana yakın yerlerden vermişizalanda kazanır inşallah.
    Hiç sorma 79.5 80.5 arasında dolandı sıkıldım yğzde 70 sattım 1 dakika sonra tavan oldu lot sayıyor resmen tahtacı
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Hiç sorma 79.5 80.5 arasında dolandı sıkıldım yğzde 70 sattım 1 dakika sonra tavan oldu lot sayıyor resmen tahtacı
    Lot saydığı kesindi.marj yüksek olmasına rağmen satışa koyduklarımı alıyordu .Daha öncedende 48-54 arasında alana veriyordu bende tüm lotları satışa koydum hepsini aldı ve ertesi gün tavan çektirdi kağıda 70 lere götürdü 68,5-80 arasında aynı şeyi yaptı 72 ye kadar bekledim alım için.oradan aldıklarımın %40 ını verdim bugün geri basar diye.sonrası malum çizdi.bakalım bundan sonraki durak 100 e yakınmı olacak.Kesin elimizden alır 27 de aldığı gibi onu biliyorum.:)

4. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi: DENİZLİ ili ACIPAYAM, ilçesi Aşağı İmar Mahallesi, 885 Ada, 25.450 m2 Yüzölçümlü 1 Numaralı Parsel (Aşağı Mahallesi Acıselsan Caddesi No:25 Acıpayam/Denizli) mevkiindeki Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi Ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılması planlanan Selüloz Türevleri Üretimi Ve Tehlikesiz Atık Geri Kazanım Tesisi Kapasite Artışı (Karboksimetil Selüloz 35.000 ton/yıl, Saf Karboksimetil Selüloz 15.000 ton/yıl Kapasiteli) projesi ile ilgili olarak DENİZLİ Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.17.11.2022 10:50

5. Denib, Kasım'22 ayı ihracat rakamları gelmiş...
    Haziran ayından beri süregelen düşüş durmuş ufakta olsa bir önceki aya göre artış göstermiş...
    Umarım ihracatçılar açısından en kötü geride kalmıştır...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

6. Geniş yelpazeli bir ürünümüz CMC Karboksimetil Selüloz un Kullanım Alanları

Sondaj faaliyetlerinde
    Kozmetik alanında
    Eczacılık sektöründe
    Temizlik ürünlerinde
    Tekstil endüstrisinde
    Boya endüstrisinde
    Tutkal ürününde
    Gıda ürününde
    Seramik Endüstrisinde

7. Bir iki gündür basında gabar dağı bölgesinde petrol bulundu haberleri var..
    Kimileri 1 milyar dolar değerinde,
    Kimileri Türkiye rezervinin iki katı büyüklüğünde,
    Kimileri de 250 milyar dolar değerinden bahsetmekte,
    Hatırı sayılır bir rakam bile yüzlerce binlerce sondaj demek..
    Bu da acsel için pac satışı anlamına gelir..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

8. asel ve thy lerri sattım kamyonla 84.2 den işten malları alan benim tahtacı sıfır kredi 100 den aşağı 1 lot vermem
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 731/799 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •