Sayfa 586/798 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Bana sorarsanız hisse brüte girince zaman kaybediyor. Acsel istatistik olarak brüte girdiği hiç bir dönem yükselmedi hatta çıktığı ilk hafta hep aşağı kırdı. Kağıt ne zaman belini doğrultsa bi boğa Grubu kağıda musallat oluyor ve kağıt yine brüte giriyor. Bunu yapan muhtemelen telegram grupları ... Bunlara en ağır cezalar verilmeli...

Sent from my iPhone using hisse.net

Geçen ay bu şekilde bir yorum yapmıştım. Görüyorum ki ODUN tahtacı ve yancıları beni hiç yanıltmamış. Zaten bu ODUN'dan başka ne beklenir ki...

2.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Geçen ay bu şekilde bir yorum yapmıştım. Görüyorum ki ODUN tahtacı ve yancıları beni hiç yanıltmamış. Zaten bu ODUN'dan başka ne beklenir ki...
    Haber akışı olmalı biraz şirketin de kabahati var. Kardeşim ne oldu arsa satışı. Ne oldu petrol doğalgaz ihaleleri. İşlerle ilgili siparişler ile ilgili gönder bak yeni haberleri kim tutar seni. Kesinlikle ytd

3. Cuma günü takas atabılırmısınız tsk ederim

4. http://www.atayatirim.com.tr/haber-detay--2781894.html

önemli olan geleceği yorumlayabilmektir

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Şirketin diğer kardeşleri vertu ve verus bayram yerine dönmüş sıra buna gelecek elbet ,dünkü vertu işlemleri benzeri durumlar var gibi buradada ,hayırlısı olsun
    Sn. Horasanlı,
    Haklısınız ama ne yazık ki bu ODUN 🪵 tahta yapıcı ve avareleri ile bu iş zor!!!

_________
    Bana değil, kendi aklına güvenmelisin!

üç aylık takas

Sayfa 586/798 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •