Sayfa 610/798 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 2017 tarihli haber...paylaşmayacaktim ama tahta çok zorladı..
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

Smile

Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    2017 tarihli haber...paylaşmayacaktim ama tahta çok zorladı..
    o haber acsel e ait değil. tahtanın zorlamasını verus vertu da yaşamadıkmı ?
    çok normal büyük kıyameti yaşayacak tahtalar hep böyledir
    ytd

3. Hissedeki yapılan usulsüzlüklerle ilgili spk'ya kanıtları iel birlikte kol gibi yazı yazdım. Yapılan işlemlerin screenshotlarını ve loglarını da almıştım. onları da ekledim. aracı kurumların yaptıkları virmanları da ekledim. Madem bu şirketin ortağıyız. o aman hakkımızı arayalım. Bakalım bir şey çıkar mı?

4. Su an icin grafikte bozulma yok 22 altina sarkarsa 20.90 destek olabilir. buralardan yukari sert hareketler beklenebilir bugun ve yarin en gec pazartesi olmadi sali:)))) salliyorum kaale almayin tabi ki..

5. ACSEL e kısa vade yatırımcı olarak YESİL YHOL. den çıkarak gelmistim. Ancak hissede kaldıkca ve tanıdıkca orta ve uzun vadeli yatırimcı olarak kalmaya karar verdim...
    1. Neden hisse karakterinin ve hareketlerinin YESİL dekine çok benzemesi ! yine YEŞIL in piyasadaki hisse sayısına yakın ( ki o dönem piyasada yaklaşık 4 milyon lot hissesi vardı ) bir oranada yani yaklasık 5.5 Milyon lot hisseye sahip olması ve aynı YESIL deki gibi yaklasık % 40 ının patronun elinde olması...Bunlarda korelasyon ve hissenin onümuzdeki zaman diliminde yapacagı hareketler bakimından birebir gerceklesmesi cok yüksek ihtimalli önemli ipucları ...
    2. si şirketin projeksiyon ve vizyonu , büyüme potansiyeli baglı oldugu grup ve yönetim. .özellikle de proaktif büyüme potansiyeli !
    Sirketin ; yenilenebilir enerji , e ticaret , bilisim , madencilik alanında yapacagı yeni iş faaliyetleri ortaklik ve satın almalar...ve yine sermayesini güclendirmek icin yapacağı sermaye artışı...
    Ben bu şirketi sevdim evet ! Birseyler de yapacak bu sirket...uzun bir yolculuğa birlikte...zamanım çok benim !..
    Benden tek bir hisse alamazlar artık bu saatten sonra..öyle sanıyorumki kimsede satmaz bu fiyatlardan artık !
    Fazla da kasmasınlar agalar. Oku germesinler kırılırsa ellerinde kalır ! Ytd

6. Kisa vade bugün icin 22.80 üstü kapatsa yeterli. bugün icin yukarida 22.80 asagida 21.30 ucgen daraliyor bakalim carsambaya kalmadan kendine bir yol cizecektir.Umarim yukarı yönlü olur.

7. Sirketin bağlı oldugu grubun sirket uzerinde planlari vardır umarim:)) acikcasi sirket icin uzun vade de yatirimla alakali bir bilgiye ulasamadim. Su an düşük sermayesi ve arsa satışı disinda beklentisi yok bildigim kadariyla. Bilgisi olan varsa paylasirsa cok faydali olur.

8. Şirketin en önemli beklentisi büyüme istegi ve potansiyeli ! Bir sirketin en onemli varoluş amacıdır zaten KÂR etme be BÜYÜME...YESIL de örnegini görüyoruz ve her gün bir baska sırkette. Ki uzaga gitmeye gerek yok. VERTU da bunun en güzel örnegini görürüz zaten sürece bakınca. Yatırımcı kendini sürekli güncelleyen bilgiye ulasan bunlari arastıran önceden gören ve risk alarak satın alandır zaten..gerisi ne oranda basarılı olduguna kalmıstır artık..Kendi düşüncelerim bunlar. Belirttimde zaten kendi adıma sadece...Herkesin düşüncesi kendine..asla da yatırım tavsiyesi degildir...

Sayfa 610/798 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •