Sayfa 712/798 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Daha düşmedik

İndir bakalım reha

2.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Pamel 13 Tl iken Acsel'den Pamel'e mi geçsem diye çok gidip gelmiştim. Gördüm ki Acsel'de kalmakla hata etmişim! Önce Pamel alıp sonra onu satıp acsel'e dönebilir mişim... Kısmet...
    Ekim ayinda 90 lı rakamları görursek..2023 ocak subat aylarinda Pameli yakalarız insallah..Tabiki ilk önce yeni yatirımla ilgili gelecek olumlu haberlerle..Cünkü kârlilikla beraber BÜYÜME cok onemli bir kriter !
    Sonra da belki sermaye artısı ve arsa satısı haberleri ile olabilir..Evet sabırla o kısmet bize de gelecek insallah..Acsel gibi sirketimiz ve yönetimimiz olsun yeterki..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Ekim ayinda 90 lı rakamları görursek..2023 ocak subat aylarinda Pameli yakalarız insallah..Tabiki ilk önce yeni yatirımla ilgili gelecek olumlu haberlerle..Cünkü kârlilikla beraber BÜYÜME cok onemli bir kriter !
    Sonra da belki sermaye artısı ve arsa satısı haberleri ile olabilir..Evet sabırla o kısmet bize de gelecek insallah..Acsel gibi sirketimiz ve yönetimimiz olsun yeterki..ytd
    İnşaAllah diyelim. Bu sermaye, bu karlılık oranıyla aslında çoktan o seviyelerde olması gerekiyordu...

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Daha düşmedik

İndir bakalım reha
    Daha çok beklersin düşsün diye. Sadece oyalıyor, bıkanları döküyor. Kesinlikle ytd

5. Dinlen bakalim, vardir spek'in bir plani. Muhtemelen Temmuz ayi dahilde isleme verisi gelir yakinda.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

6.  Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    Dinlen bakalim, vardir spek'in bir plani. Muhtemelen Temmuz ayi dahilde isleme verisi gelir yakinda.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.
    En uyuz hisseler bile uçtu bizimki nin patronu tahtacisi mal oldukları için yada çok uyanık oldukları için hisseyi dizginliyorlar,ulan ne bok yerseniz yiyin yinede satmıyoruz,sizin hesabınız varsa küçük yatirimcininda bir koruyani çıkacaktır.

7. 6 ayda %80-90 civarı hisse prim yapmış, hala gitmiyor diye ağlayanlar var ��

Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Daha çok beklersin düşsün diye. Sadece oyalıyor, bıkanları döküyor. Kesinlikle ytd
    Aldım yattım mantigi ile yatırım yapılmaz yapılırsa böyle sataşirsin 4 yıldır büyük paralar kazandırdı kazandırmaya devam edecek inşallah son harekette %17 daha verdi

Biraz teknik analiz öğrenin

Sayfa 712/798 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •