Sayfa 713/798 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yeni yatirimdam bagimsiz olarak gecmise donuk satislara bakarsaniz usd bazinda satislarinda cok ciddi artis oldu 2 yildir. Bunda enflasyonist ortam kadar sirketin sati ve pazarlama dahil kadrolarinda 2020 sonunda yasanan degisimin de payi var diye dusunuyorum acikcasi.

2022 ve 2023 net kar beklentilerim sirasiyla 90m ve 150m seviyelerinde.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

2. Patron bu kadar bezdirdigin yeter,yol ver hisseye,herkes uçuyor sen sıçtın kaldin.

3. Daha vakti var bunun.

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Aldım yattım mantigi ile yatırım yapılmaz yapılırsa böyle sataşirsin 4 yıldır büyük paralar kazandırdı kazandırmaya devam edecek inşallah son harekette %17 daha verdi

Biraz teknik analiz öğrenin
    30 yıllık bankacı ve yatırımcı olarak tekniği de temeli de gayet iyi biliyorum. Ben halimden ve kağıttan gayet memnunum. Düştükçe de almaya devam. Kesinlikle ytd

5. Bizde her fırsatta lot artırıyoruz. Zamanı gelene kadar ne kadar alırsak bu fiyatlardan iyidir.

6.  Alıntı Originally Posted by yiğit52 Yazıyı Oku
    Bizde her fırsatta lot artırıyoruz. Zamanı gelene kadar ne kadar alırsak bu fiyatlardan iyidir.
    Patron biktirma bezdirme politikası uyguluyor,bu arada alana satana fırsat veriyor,bizim elimiz satmaya gitmiyor,bu hisseye güvendik çok fırsatlar kaçırdık Ama bununda bir zamanı olacak,bekliyoruz

7. Bakalim yine fake mi atiyor yoksa canlanma vakti mi? Haftaya agustos ihracat verisi gelir yorumlariz.

8.  Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    Bakalim yine fake mi atiyor yoksa canlanma vakti mi? Haftaya agustos ihracat verisi gelir yorumlariz.

Twitter'da takipçili biri çok övdü o yüzden olabilir.

Sayfa 713/798 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •