Sayfa 762/798 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duzeltirse endeks en önde bu gider 🤬

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    duzeltirse endeks en önde bu gider ��
    her 2 tarafa da mı

3. Acsel de yeni normaller gecerli artik..Yazılıyor ciziliyor anlatiliyor kac gündür..Bist in en ucuz hisselerinden..Asagı geldikce ben kendi adıma almaya devam ediyorum. ki bugünde 90 altından .. portfoydeki diger hisselerle degisim yapiyorum..Bu risk istahi surdukcede aynen devam.. layik oldugu yerlere gelecektir insallah.. kendi goruslerimdir. Ytd

4. Acsel yeterki yeni yatırımlarla büyüsün uretsin..yatirimlarıni bu yönde..ciro hasilat artısları , yuksek kârliliklar ardindan gelecektir..
    Muazzam bir korfez pazarı..firsatlar..ki su an bile kimya ve kimyevi urunler ihracatı buyuk artis kaydederek..ihracat kalemlerinde ikinci sırada..Acsel mutlaka bu yeni pazardan ve de Mısır ve afrika pazarlarindanda kendine düsen payı alacak..Avrupa ve Amerika pazarlarindan sonra yeni pazar alternatifleri ve zenginlikleri ile fırsatları degerlendirecektir.. . E bu da artık yeni yonetimin isi..okumuş cocuklar hepsi..Donanimli vasifli kariyer ve vizyon sahibi..izleyip gorelim bunuda...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Öncelikle poltekte 740 bin lot mal var bunun %50 Side toplu

Bizde 7.5 milyon mal var bunun %40 i toplu problem bilanço falan bakan yatirimcida bu sayfada bilanço ile ilgili bir sürü yorum var Denizli ihracat rakamı düşük muş burayı okuyan etkilenir kimse demezki poltek fk si 200 bunun 10

Kağıt zamanını bilmiyorum 250 lira sonra 1000 ler kulübü tutan kazanır bilanço baksn poltekin bilancosuna bosfrenin bilancosuna baksın
    Verus’a holding %50 yi geçti. 5 milyon var

6. Tahtacı abimiz grafikte sanat eseri çıkartıyor. Gerçekten uzman bu konuda...

7. Bistte satış gelmezse bilançoyu buralarda karşılayacak gibi...
    Günlükte macd satışta, bu fiyatlarda yatayda kalırsa, grafikte düzelir.
    Denib rakamlarından bağımsız satış ve karlılıkta olumlu düzelmeler olursa,
    yönü yukarılar olabilir...
    Petrol fiyatlarında dipten dönüldüğü yönünde yorumlar var.
    Bu durumun kuyu açma işine olumlu yansımaları olacaktır.
    Umudumuzda o yönde, bekleyip göreceğiz
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Bistte satış geliyor

Sayfa 762/798 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •