Sayfa 774/798 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Gerçekten gerizekalı tahtacı aşağı basamiyor alırız bekliyoruz yukarı suremiyor aç gözlü 3 5 lot daha toplarım derdinde cuma muhtemelen çiti satisi vardır takasta kimden çıkacak bakalim

2. Bu tahtacı gereksiz yordu bizi...
    Halbuki ki KY deki malı toplamak istiyorsan fiyatı yukarı sürmeli.. Aşağı çekse millet üşüşecek..
    Mecbursun yukarı sürmeye birader..
    Hadi göreyim seni..
    Yorma bizi..

Cuma günü çiti bogmus tahtayı bir hafta aldığı mali 103 ort ile vermis oradan maliyetlenen tahatci bugün yukarı sürdü 103 107 arası dikkat kırılırsa 130 lar yakin

4. Haydi Acsel ! Vakit tamam. Eylül diyordun iste geldi Eylül...
    Buyuk ihtimalle fabrika haberini Eylül sonuna birakacaklar. ( tabi yine bir kate kulle ile 3. kez bir erteleme olmazsa ) Beraberinde birde GES kurulum surprizi gelirse o zaman muhtesem olur , bekledigimize deger..
    Bu arada bakiyorumda formlarda TEKNIK ANALIZCILER sirketi radarlarına almaya baslamıslar ! Ne hikmetse bu güne kadar goremediklerini bir anda gormeye.. CANAK KATLAMA HEDEFLERİ , YENI BIR BANTTA HAREKET , DOLAR BAZLI FIYATLAMALAR HEDEFLER ( 14 USD) ...
    Hacimli islemler ve KAP haberleri gerekli bunlar icinde.. Bakalım piyasa nasıl tezahur edecek..izlemedeyiz..td

5. Bofa da mal yok, çakal tavancılara izin yok, vakıf bile daha fazla veremedi. Yolun açık olsun Acselim 🧿🧿🧿🧿 Kesinlikle ytd

Grafik olarak 113 üzeri 160 kanal direnci orada duruma bakarız

7. Sabah yazıp sehven sildim. Tahtacınin dün şekere yaptığı harikaydi.

8.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Haydi Acsel ! Vakit tamam. Eylül diyordun iste geldi Eylül...
    Buyuk ihtimalle fabrika haberini Eylül sonuna birakacaklar. ( tabi yine bir kate kulle ile 3. kez bir erteleme olmazsa ) Beraberinde birde GES kurulum surprizi gelirse o zaman muhtesem olur , bekledigimize deger..
    Bu arada bakiyorumda formlarda TEKNIK ANALIZCILER sirketi radarlarına almaya baslamıslar ! Ne hikmetse bu güne kadar goremediklerini bir anda gormeye.. CANAK KATLAMA HEDEFLERİ , YENI BIR BANTTA HAREKET , DOLAR BAZLI FIYATLAMALAR HEDEFLER ( 14 USD) ...
    Hacimli islemler ve KAP haberleri gerekli bunlar icinde.. Bakalım piyasa nasıl tezahur edecek..izlemedeyiz..td

Sn Cimşit,
    Ben Haziran ayının sonlarına doğru yeni fabrikayı yerinde gördüm. Makina parkurlarının montajları devam ediyordu ama görüştüğüm yetkili Eylül başına tamamlanacağını söylemişti. Üretim bacaların montajı bitmişti. bir kaç çalışanla görüşme sohbet etme şansı yakaladım. içeride çok hummalı bir çalışmanın olduğunu firmalarla makina parkuru montajı ile ilgili ciddi sözleşmeler yapıldığını ve dolayısıyla gecikme ihtimalinin olmadığını ilettiler.
    Kendi gözlemime dayanarak bir gecikme olacağını düşünmüyorum. Bana göre bu kadar düşük sermayeli bir şirketin değeri asla buralar değil. Ama takip edip göreceğiz. Biz ne kadar da yazsak, ne kadar da çizsek patron ve anlaşmalı tahtacının götürmek istediği yere kadar gidecek. Bekleyip göreceğiz. Ama şunu da eklemek isterim borsanın ralli yaptığı son bir yıldır olduğu yerde sayıyor. Bana göre ederi buraların 4-5 katı yukarısı ama oraya dinlene dinlene zamana yaya yaya bıktıra bıktıra gider.. Bekleyebilene selam olsun!
    YTD

Sayfa 774/798 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •