Sayfa 780/799 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    bu gün tahtayı ben bozdum 104 103 arası yüklü sattım sabah aldıklarımı verdim hep mi tahtayı yapacak
    Vertu verus tavan olmuş.Sabah 98 99 gibi yüklü alım yapıp 103-104 ten şutladıysan en iyisini yapmışsın.

S.a. , esenlikler diliyorum herkeze arkadaşlar. İnşallah elime yapışmaz, şansta getiririm. YTD. Sallıyorum...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

3. Arkadaşlar,
    Bu hissede bezdirme teknikleri en dip seviyelere kadar uygulanır... Şu an da o dip seviyelerdeyiz. Yeni gelen arkadaşlar hoş gelmişler.. bakın hiç abartmadan söylüyorum... Bistte bu sermaye de böyle karlı ve hisseleri toplu başka bir şirket yok.. Diğer avantajlarını saymıyorum bile...

Hiç bir patron enflasyona karşı zarar etmek istemez... Büyük planlar var...
    Seve Seve yukarı götürecekler.
    Hep birlikte göreceğiz..

Ben 4 haneleri görmeden elimden çıkartmayacağım..
    Abartı diyenler olabilir.. olmadığını hep birlikte göreceğiz inşaAllah!

Ayrıca bir bedelsiz bölünme de bekliyorum...

Herkese bol kazançlar...

Bende gemideyim hocam inmeyi de düşünmüyorum, bilerek süründürüyorlar, aşağı bassalar millet toplayacak, yatırımcı da bundan bir halt olmaz deyip uzuyor.
    Hedeflerimiz aynı umarım mahçup olmayız.

5. Sn. turkuazmavii nin şirket değerlendirmesine yüzde yüz katılıyorum. Sırf ödenmiş sermayesine bakarak bile kağıt elde tutulur. Bistte böyle bir kağıt kalmadı. Bunu tombaladan rastgele seçmedik. Bu kağıdı alıp bekleyenler neyi beklediğinin gayet farkında ancak bıktırma politikasını bunun kadar iyi yapabilen başka kağıt var mıdır bilmiyorum.Zannetmiyorum yoktur. Sabır ve sinir savaşından galip çıkanlar yola devam edebilir. Bunu yapabilmek gerçekten çok zor. Tahtacı sen oyalanıp durmaktan bıkmadı isen bizde bıkmadık. Değirmen taşı gibi aynı yerde döndür bakalım.

He şöyle 100 altından geri aldım yarın daha da aşağı basar eminim 93 ler bekliyorum önümüzdeki hafta w icin

Yani hisseyi temel olarak incelemiştim ama harbiden gıcık edici fiyat hareketleri var :)
    Neyse onlar gıcıksa bizde inatçı ve sabırlıyız.
    Bekleriz nema problema.

8. Cok sancı cektiniz cok ! Bu neyin sancısı böyle ? Yazık. Aciyoruz halinize ! Rahat bırakin kendizi.. sıkmayın bu kadar.. dayanamazsınız ! Ytd

Sayfa 780/799 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •