Sayfa 191/798 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arsa beklentisi olan diğer hissem mipaz’da devre kesti maşallah. 🧿

Seviyorum arsa hikayesi olan şirketleri.😊
    Netaş’tan kalma bir tutku bu bize.🕺

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Arsa beklentisi olan diğer hissem mipaz’da devre kesti maşallah. ��

Seviyorum arsa hikayesi olan şirketleri.��
    Netaşâ€™tan kalma bir tutku bu bize.��
    Mipaz alakalı bir gelişme varmı dostum.

3. Günaydınlar bu kağıdın arsa beklentisi olmasa bile olması gereken fiyat 7,50 liradır bana göre ,ki arsa işi yola koyulursa daha öncede belirttiğim gibi hayal ötesi rakamlara yürür diye öngörmekteyim. millet daha yeni uyandı

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Günaydınlar bu kağıdın arsa beklentisi olmasa bile olması gereken fiyat 7,50 liradır bana göre ,ki arsa işi yola koyulursa daha öncede belirttiğim gibi hayal ötesi rakamlara yürür diye öngörmekteyim. millet daha yeni uyandı
    benimde hedefime yakın 7 yeterli benim için
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    benimde hedefime yakın 7 yeterli benim için
    Sayın kahramanbey@ kararınıza saygı duyarım ,hakkınızda hayırlısı olsun ,ben bazen şansın kapıyı bir kez çaldığına inanırım dediğiniz fiyatlar benim için çok ucuz ,ama siz bilirsiniz deyince kavga çıkmazmış işinize karışamam siz bilirsiniz ,çünkü sizin durumunuzu ve pozisyonunuzu en iyi siz bilebilirsiniz .

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın kahramanbey@ kararınıza saygı duyarım ,hakkınızda hayırlısı olsun ,ben bazen şansın kapıyı bir kez çaldığına inanırım dediğiniz fiyatlar benim için çok ucuz ,ama siz bilirsiniz deyince kavga çıkmazmış işinize karışamam siz bilirsiniz ,çünkü sizin durumunuzu ve pozisyonunuzu en iyi siz bilebilirsiniz .
    hele bir o rakama gelelim bakarız.Hergün döke döke gidiyor böyle olması daha iyi
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. 2,20'lerden beri takip ederim. iyi kağıttır. Yatırımcsını üzdüğünü hiç görmedim. haa tek bir problemi var çok sığ...

8. merhaba arkadaşlar

bu gün Acıpayam daki en az yedi sekiz emlakçıyı arayp bir araştırma yani yoklama yaptım edindiğim biligiler ortalama Acıpayamdaki en kötü yani tarla vasıflı arslar bile 250 lira m2 en iyi yerlerdede 1000 tl civarında olduğunu söylüyorlar üç aşağı beş yukarı ACSEL in yerini sordum Acıpayama çok yakın bir yerde sanayi vasıflı arsaların olduğu bölgeymiş m2 si 250 -300 civarı olabilir diyorlar ancak işin içine pazarlık girerse daha yukarılarıda görebilirmiş ,bilgi paylaşımı olup yatırım tavsiyesi değildir sizlerde arayıp sorarsanız doğru yazdığımı görebilirsiniz .

Sayfa 191/798 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •