Special Days Image
Sayfa 111/798 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. burce nerden geldi de gecti yazık edıyor spek hisseyi

Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    kar beklentısıyle hıssede iseniz yanılırsınız aç spegin insafına kalmış bi tahta endeks uçsada adam takoz olmuş 39a siz satmadan götürmem dercesine
    bu havada .3.39 da almaz.ne zaman endeks kağıtlarından çıkar alışlar da genele yayılırsa ))))

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    borsa coşsada bize bir faydası olmuyor ne yazık ki. umalım ki bu defa bizi yanıltsın...
     Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    bu havalar bizim havamız değil.önce papazlar gidecek.bıkan satacak.
     Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    aç spegin insafına kalmış bi tahta endeks uçsada adam takoz olmuş 39a siz satmadan götürmem dercesine
    aynen söyledikleriniz gibi sayın ortaklar, maalesef bu defa da bizi yanıltmadı, endeks 100K ya dayanmasına rağmen kılını kıpırdatmadı wallahi bravo.. hayır utanmasa bunca bilanço karına rağmen yeniden bize 2.90'ları gösterecek. benim naçizane kıllandığım durum da şu; uzun süren sert bir düşüşten sonra yataya bağlayıp 3.36 - 3.50 arasında çok oyalanıyor, 3.50 direncini geçemese geri desteğe gelmesi lazım gelirken ısrarla bu sınırda dolaşıyor, düşeni hacimli bir kırsa yukarısı şampiyonlar ligi.. kırmayıp aşağı 3.30'u kırsa aşağıyı düşünmek dahi istemiyorum.. sayın paşa abimizin dediği gibi acaba bize sinir harbi mi yaptırmak istiyor nedir.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir.

4.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    burce nerden geldi de gecti yazık edıyor spek hisseyi
    sayın ardaxy, dün bizi uyandırmaya çalışmışsın ama cesaret edememiştim, seninki bugün de tavana gidiyor:drunk: heralde

5. [QUOTE=yavuzas;3608983]sayın ardaxy, dün bizi uyandırmaya çalışmışsın ama cesaret edememiştim, seninki bugün de tavana gidiyor:drunk: heralde[acselın sıpası nıda dürtüyorum uyanır belki....

6. birden bire 20Klık bir alış geldi 3.45 gösterdi..

7. Ek 22821 bir önemi var mı bilmiyorum, ama son 10 günden beri 0.51 den yavaş yavaş 0.07'ye düşmüş yabancı oranı. yatırım tavsiyesi içermez.

8. bugün ya da yarın bi hareket çekecek gibi

Sayfa 111/798 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •