Sayfa 766/798 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Sayın dinkana, paylaşımlar için teşekkürler.

Kullanmış olduğunuz Malitablolar.com uygulaması Fintables ya da Fastweb Mali Analiz'e göre ne kadar kullanışlı? Kapsamında neler var, biraz bahsedebilir misiniz?
    Bunların hiç birini kullanmıyorum üstat. Başka platformlarda paylaşanlar oluyor. Ben de oralardan alıyorum.

Sıkıntıyı atlatırız önümüzdeki hafta buralarda oyalanir 85 lere kadar geri çekilebilir ondan sonra 110 lar hedef olmalı

Dediğim gibi benim için bilançonun önemi yok önemli olan sermayenin burada kalması

3. ve aynen daha önce de formda yazıldıgı gibi bilineni yapiyorlar. Bilanco kotu gibi hissettirilip ! dahası acıklanip hissede kısacilarin ve sabirsizlarin malını toplayacaklardı..onu yapiyorlar zaten..Baska turlude hisse toplayamazlar Acsel de.Tabi bunu yaparkende hisse fiyatini fazla düsurmeden sat al cılarıda düsürerek. Zaten daha fazla baskida da mal kaybederler . Alicı geleceginden bu riske giremezler.. izleyip gorecegiz ..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    ve aynen daha önce de formda yazıldıgı gibi bilineni yapiyorlar. Bilanco kotu gibi hissettirilip ! dahası acıklanip hissede kısacilarin ve sabirsizlarin malını toplayacaklardı..onu yapiyorlar zaten..Baska turlude hisse toplayamazlar Acsel de.Tabi bunu yaparkende hisse fiyatini fazla düsurmeden sat al cılarıda düsürerek. Zaten daha fazla baskida da mal kaybederler . Alicı geleceginden bu riske giremezler.. izleyip gorecegiz ..ytd
    Bu şirketin asıl sahibi verusa. Şirket paylarının % 50.73 si bunların. % 44.74 ü garanti yatırımın. GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. nin elinde 3,841,831 hisse var. Hiç dokunmuyor. Bir lot bile vermiyor kimseye. Bankada altınların kilitli bir kasada tutulması gibi sanki bunlar da hisselerini öyle tutuyorlar. Geriye kalanlar da iş, vakıf, oyak, tacirler yatırım vb. ve senin benim gibi ky arasında el değiştiriyor. Bu durumda mal kimden toplanacakta yukarı sürülecek.

5. 1.085.169 lot hareket edebilir demek yukarıda yazılanlardan anladığım kadaryla.sığ hisse.götürmek isterlerse götürürler.yeni yatırım devreye girsin eylülde sonucu görürüz.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

6.  Alıntı Originally Posted by dinkana Yazıyı Oku
    Bu şirketin asıl sahibi verusa. Şirket paylarının % 50.73 si bunların. % 44.74 ü garanti yatırımın. GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. nin elinde 3,841,831 hisse var. Hiç dokunmuyor. Bir lot bile vermiyor kimseye. Bankada altınların kilitli bir kasada tutulması gibi sanki bunlar da hisselerini öyle tutuyorlar. Geriye kalanlar da iş, vakıf, oyak, tacirler yatırım vb. ve senin benim gibi ky arasında el değiştiriyor. Bu durumda mal kimden toplanacakta yukarı sürülecek.
    Demek adamlar icin sirket ALTIN DEGERINDEKI ! Kasalarda sakliyor istifliyorlar. Bu bile bir veri aslinda. Ha bu arada topluyorlar mi evet topluyorlar bir güzel..Cuma mesela shortculari bir güzel aldilar..Ama takaslarda hemen islem yapmadiklari icin ele vermiyorlar kendilerini..
    Bu arada hisse de Garanti aga ! Is bas tetikcı 2. güc..Is ileberaber yine vakifta yancı..yanlarina bazen oyak bazen Bank of u alıyorlar..top ceviriyorlar..sonrada takaslar tek elde toplanacak..
    Evet bir kez daha bir iki ornekte ben vereyim ; ADEL , YAPRAK , ONCSM...daha bircok..yazmaya kalksak uzar liste bayagı..
    Neleri var fazladan bu sirketlerin..Acsel inde kendince buyuk hikayesi var
    son söz ; Bu hisseyi yerli yatirimcı tercih etmiyor madem ki bana gore evet bir donemin GAME STOP hissei..yakinda yabanci yatirimcilar ; buyuk oyuncular fonlar portfoyler tercih edecektir...onunda bir usulü var tabiki ! Bekliyoruz sabirla..kendi dusuncelerimdir. Ytd..

7. Ha ! su da var..yeterki aga bir iki hafta buralarda ( 90...80 arası ) gezdirsin portfoyumun % 50 ..60 ı diger hisselerde ve hareketliler.. o zaman bende dayilarla beraber... evet nasip...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Demek adamlar icin sirket ALTIN DEGERINDEKI ! Kasalarda sakliyor istifliyorlar. Bu bile bir veri aslinda. Ha bu arada topluyorlar mi evet topluyorlar bir güzel..Cuma mesela shortculari bir güzel aldilar..Ama takaslarda hemen islem yapmadiklari icin ele vermiyorlar kendilerini..
    Bu arada hisse de Garanti aga ! Is bas tetikcı 2. güc..Is ileberaber yine vakifta yancı..yanlarina bazen oyak bazen Bank of u alıyorlar..top ceviriyorlar..sonrada takaslar tek elde toplanacak..
    Evet bir kez daha bir iki ornekte ben vereyim ; ADEL , YAPRAK , ONCSM...daha bircok..yazmaya kalksak uzar liste bayagı..
    Neleri var fazladan bu sirketlerin..Acsel inde kendince buyuk hikayesi var
    son söz ; Bu hisseyi yerli yatirimcı tercih etmiyor madem ki bana gore evet bir donemin GAME STOP hissei..yakinda yabanci yatirimcilar ; buyuk oyuncular fonlar portfoyler tercih edecektir...onunda bir usulü var tabiki ! Bekliyoruz sabirla..kendi dusuncelerimdir. Ytd..
    Garanti yatırımı çok iyi bilen 30 yıllık borsacı arkadaş şöyle dedi..Garanti yatırım öyle her şirketin paylarını yılarca elinde tutmaz. Şirketi altın değerinde görmese % 44 lük payını çoktan elden çıkarırdı dedi. Amma velakin hiç kimse farketmiyor mu bunu..10 milyonluk şirket mi kaldı. İmara açık arsaları da var. Geçen biri şunu söyledi. Arsasına toplu konut yapılsa değeri 10 milyar eder. Ancak hiç kimsenin ilgisini çekmiyor. Geçen hafta telegramcı birine yazdım. 60 bine yakın elemanın var. Küçük hisseleri alıp götürüyorsunuz acseli hiç farketmediniz mi. Bundan daha sığ bir hisse bulmanız zor topla elemanlarını dalın şuna alın götürün dedim. Acsel uzun vade kağıdı uzun vadede kazandırır diye bir cevap yazmış..Kağıda girme niyeti yok..Aklına yatmadı demekki hiç oralı olmadı..Zaten bana göre asıl hisse yapıcı ile anlaşmadan telegramcıların bir kağıdı alıp götürmeleri pek mümkün görünmüyor. Velhasıl kağıt adamın hiç ilgisini çekmedi. Böyle çok sığ bir kağıt nasıl olur da kimsenin ilgisini çekmez. Bir farkedilsek emsalleri gibi biz de uzaya merdiven dayarız.

Sayfa 766/798 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •