Sayfa 778/798 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Gecen yıl 88 lerden fiyatlanan hisse bir yil sonra ! ve de enflasyonun yaklasik % 65 lerde seyretmesi, Bist in yine yaklasik % 90 primlenmesine ragmen hala 95 lerde..yani sadece %8..
    9 primli sadece..Norma ve saglikli yonetilen l bir isletme de bunun muhasebesi yapilir ve hesabi basta CEO su olmak uzere tum birimlere sorulur.. Neden boyle sirketin durumu ? Sartlar boyleyken neden sirketi degersizlestirdiniz ? Umarım en kisa zamanda yeni bir durum degerlendirmesi yapilir ve bu magduriyet giderilir ! En azindan % 65 enflasyon farki ve Bist in degerlenmesi oraninda siketinde....
    Hala yıl sonuna kadar az da olsa vaktimiz var.. Bunun icinde oncelikle sagduyu ve adalet ..ve reel ekonomi gerceklerine uygunluk...ytd

2. ve bu bir yıllık sure icinde sirket yaklasik 100 Milyon TL ( 4 milyon USD ) yatirim yapiyor.. yine arsa fabrika demirbas urün
    stok mamül en az enflason oraninda degerleniyorken hisse degeri bir yilda sabit kaliyor dahası eriyor ! Bu durum Hangi ekonomok mantikla aciklanabilir ? Hangi piyasa sartlari ve gercekleriyle ?
    Burada gorulen bariz sekilde ; HAK GASPI , HIRSIZLIK , HARAM YEME , HILEKARLIKLA ...davranma dusunme...
    Haram yeme hilekarlik , kul hakkina gasp nasil insanlarin yasam bicmi oldu. Nasil bu kadar kolay ve dogal ? benim anlamadigim asıl..Allah islahh etsin boylelerini ne diyelim..ytd

Demekki geçen sene asiri fiyatlanmis şimdiki fiyatları biraz ucuz kaldi ama tahta sahibi 120 den 110 Lara kadar sattığı mali topluyor

Sizde satsaydiniz geri alsaydiniz 10000 lotta 200 bin iyi para biz küçükler için ben yapamadım çok hızlı oldu 100 den de veremedim ama şimdi veririm 120 den bir kısmını

Şimdi hep yazıyorum küçük kendi halinde bir firma manipülasyon yapılırsa bilmem ama tek özelliği sermayesi mesela alcarla ayni benim tek tutma nedenim yatırım bilanço boş

Mesela vakiffin lidfa bunlar fk 5 le işlem.goruyorlar BIST fksi 15 lerde ama gitmiyorlar kar patlaması var sabırla bekliyoruz hatta geçen hafta vakfın taban oldu

Sumas diye kağıt var sermaye 9
    90 liradan 100 tane aldım param yoktu adam bir buçuk ay sert taban tavan taban taban yaptirdi 300 lira bugün

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Sumas diye kağıt var sermaye 9
    90 liradan 100 tane aldım param yoktu adam bir buçuk ay sert taban tavan taban taban yaptirdi 300 lira bugün
    60 tl den satmıştım suntacıyı:(
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

6.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Haydi Acsel ! Vakit tamam. Eylül diyordun iste geldi Eylül...
    Buyuk ihtimalle fabrika haberini Eylül sonuna birakacaklar. ( tabi yine bir kate kulle ile 3. kez bir erteleme olmazsa ) Beraberinde birde GES kurulum surprizi gelirse o zaman muhtesem olur , bekledigimize deger..
    Bu arada bakiyorumda formlarda TEKNIK ANALIZCILER sirketi radarlarına almaya baslamıslar ! Ne hikmetse bu güne kadar goremediklerini bir anda gormeye.. CANAK KATLAMA HEDEFLERİ , YENI BIR BANTTA HAREKET , DOLAR BAZLI FIYATLAMALAR HEDEFLER ( 14 USD) ...
    Hacimli islemler ve KAP haberleri gerekli bunlar icinde.. Bakalım piyasa nasıl tezahur edecek..izlemedeyiz..td
    O gün yazdıklarımız bugünde aynen gecerli ve güncelligini koruyor..Hisse 120 lere dogru bir atak yapsa da geri cekilmesi bayagı abartili ve fazla oldu !
    Evet nerdeyse Eylül ayinın son haftasına geldik ve hala bir gelisme bilgilendirme yok..
    Ama yinede bir umut ki madem veriyorlar bu fiyatlardan bir bildikleri var , hisseyi satiyorlar diyerek o zaman biz hissemize sahip cıkalım elimizi tasin altina koyalım !..dedik ve diger hisselerden gecmeye ACSEL e...Bir o kadarda kararli ve israrlı...peki madem..izleyip gorecegiz insallah..ytd

7. Mikrop tahtacı kağıdı robota bağlamış.

8. Yeni fabrika tam kapasite ile üretime başladı veya abd ve ab pazarlarından başka bazı orta doğu ülkeleri ile de yeni pazar anlaşmaları yapılmıştır vb. bir KAP gelmezse 93-120 çanağını tamamlaması epeyce bir zaman alabilir yıl sonuna kadar bile sürebilir.

Sayfa 778/798 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •