Sayfa 209/798 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bizlere versi dostum temettü olarak. Birde bu satıştan dolayı özsermayesi çok artacak. Oradandan bedelsiz versin yüksek oranda. Netaş öyle yapmıştı mesela. 7 den 120 ye kadar arsa satışı ile gitti, 120 den 307 ye bedelsizi ile.

Buda 6 dan 7 ye arsası ile 7 den 8 ze bedelsizi ile gitsin.:oleyo: şaka bir yana o parayı koyarlar döviz mevduatına veya faize finansallardan her sene 7-8 milyon kar yazar. Deli rakamlar bu şirket için.
    Bu hissede ki esas can alıcı konu bu bence. Bu arsa satışımdan gelecek parayı faize koysalar yıllık sadece finansallardan 7-8 milyon kar yazarlar. Bu şu demek oluyor, şirket ana faaliyetlerinden elde ettiği kar kadar kar edecek finansallarından.

Bu satıştan sonra özsermayesi, fk ve pddd si ne olacak bir daha bakarız.

2. Allah bereket versin 5.80 den 6.30 ben rysas kayar DHL haberi var

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

15 kademeyi tarıyor ***

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu hissede ki esas can alıcı konu bu bence. Bu arsa satışımdan gelecek parayı faize koysalar yıllık sadece finansallardan 7-8 milyon kar yazarlar. Bu şu demek oluyor, şirket ana faaliyetlerinden elde ettiği kar kadar kar edecek finansallarından.

Bu satıştan sonra özsermayesi, fk ve pddd si ne olacak bir daha bakarız.
    Beklentili hisse, normalde beklenti gerçekleşinceye kadar beklenmesi icap eder.
    Ama tahtacı böyle hareketler yaptırarak miletti sepetlemek isteyebilir, bu dönem hiç izlemezsek mi acaba.:)
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Kademeler boş mu acaba, nasıl 3-5 kademe alıyor veriyor böyle.
    Neyse ben adios diyorum, akşama bakarız tekrardan, yoksa safdışı bırakır tahtacı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Beklentili hisse, normalde beklenti gerçekleşinceye kadar beklenmesi icap eder.
    Ama tahtacı böyle hareketler yaptırarak miletti sepetlemek isteyebilir, bu dönem hiç izlemezsek mi acaba.:)
    Ben bakmıyorum dostum bu fiyatlara. İstediği çalkalasınlar, bu fiyatlara verilecek mal yok bende. Satıştan gelecek rakamın hakkı çift haneli rakamlardır.

Biz burdayız satanlara selam olsun.
    Ekran bakmamak en iyisi tabi.

7. Nice batık şirketler tavan tavan gidiyor 1 aydır. 6 fk lı acsel kasasına 55 milyon girecekse bırakırlar mı sandınız buralarda.🚀🚀🚀

8. Son 20 dk heyacanliydi, yarın devamı gelir inşallah.

Sayfa 209/798 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •