Sayfa 575/799 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Satılan lotlar yabancılara aitmiş.

27 Ekim 2020 tarihinde Aciselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 780.156 adet hissesinin satış işlemi. (“Aciselsan Acıpayam”) 14.40 ve 15.83 fiyat aralığındaki yatırım yönetimi şirketi olarak Caravan Capital Management LLC danışmanlığında çok sayıda hesap tarafından yürütülmüştür. Bu işlem üzerine Aciselsan Acıpayam'ın sermaye paylarında danışmanlığa tabi hesapların sahipliği, diğer hesaplar ile birlikte 27/10/2020 işlem tarihi ve 02/11/2020 takas tarihi itibarıyla% 5'lik sınırın altına inmiştir.

Sent from my iPhone using hisse.net

arkadaşlar alışlarıyla aranıza döndüm.

ytd
    Son düzenleme : KERASUS PASCHA; 30-10-2020 saat: 12:58.

3.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku

ytd
    Sn. Pascha, Hoşgeldiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku

ytd
    Abi hayırlı olsun ben de ufaktan portföye eklemeye başladım. Yabancı satışı bitti bakalım bizim yerliler yine süründürecek mi !
    Kesinlikle YTD

5. Bu gap'i kapatmak için çok uğraştın. En başta kapatıp gitseydin de hisseyi perişan etmeseydiniz olmaz mıydı ? Amatör tahta yapıcımız eline yüzüne bulaştırdı. Günü kurtarmak, bir an evvel paraya dönmek derdi ile güven vermeyen hareketler yapıyorsun. Ey bıyıklı patron inan biz bile senden daha fazla güveniyoruz bu hisseye...

6. lan ne sattınız be annesini bile öptünüz. neyse ki uzun uzun uzuuuuun bekleyecek durumdayız ne zaman isterse yükselebilir

7. buradan satanları da anlayacak kafada yok bende o kadar da beyinsizim.

8. ürettiği ürünler altın değerinde ama ürünlerin üzerinde bunlar altındır diye yazmayınca millet anlamıyor.
    anladıkları zamanda atı alan yurtdışı yatırımcı ülkesine varmış oluyor yerli arkasından yakalamaya çabalıyor. Maalesef hep böyle yabancı aldı mı sattı mı muhabbeti sen ne yapacaksın yabancıyı; işte aldı maliyetine sattı hemen hemen.
    yabancı olunca uzaydan gelmiş bizden akıllı insanlar olduğunu düşünmeyin çoğu geri zekalı.

Sayfa 575/799 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •