Sayfa 675/798 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by melihkapar Yazıyı Oku
    Dediğiniz bana biraz uçuk bir teori olarak geldi şöyleki zaten grubun madencisi verus ödenmiştir sermayeli boksit ve altın şirketleri var mesela standart boksit 2018 den beri faaliyete geçmesi bekleniyor yani biraz sıkıntılı bir şirket

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet her ne kadar ucuk bir teori olarak görulsede günümuzde ve bu kadar hızli degiskenlerin yasandıgı cagda ucuk teoriler hafif kaliyor. Artık insanlar zor olanla ugrasmiyorlar imkansizı gerceklestiriyorlar..
    Tabi benim düşüncelerim burada aslında birazda sirketin kücuk bir ortagı olarak icimizden gecen..beklenti..dahası sirkete layik gorme...
    ve bir sirkete ortaksaniz ya da sahip iseniz , o sirketin yonetiminde ya da CEO su iseniz ; ve sirketiniz katma degeri yuksek tanesi ortalama 10 000 TL fiyatlı telefon üretmiyorsa , artık yeni konjökturde HAMMADDE , ENERJI
    (k iözellikle de yenilenebilir enerji ) GIDA ve DEGERLİ MADENLERE yatirım yapmak zorundasınız ! Bu kacınılmaz..
    Benim kendi adıma gelecekte sirketten beklentilerim bu yonde..Bunu yapacak yonetim anlayışı bilgi birikimi ve becerisi , vizyon ve tesebbüs ruhunuda göruyorum..Er ya da geç..sabirla izliyorum..
    Tabi bu arada bu konuda iyimser ve gercekçi olmak icinde ön isaretlerin gelmesi lazım ki , alinan son yatirım kararıyla ilgili 3 ay gecmesine ragmen kamuoyuna gelismeler hakkinda artık bir aciklama yapılması lazım !..onuda bekliyoruz bakalım..ytd

2. 3 aylık ihracat ciromuz 49 milyon civarı gelir diye tahmin ediyorum. Net kar tahmini yapamiyorum.

Denizli ili kimyevi madde ürünlerinin ihracatı 2021 e göre rekor kırmış. Rekor ciromuzun geldiği son çeyrekten bile daha iyi ihracat rakamları.

Son düzenleme : HEG; 04-04-2022 saat: 13:38.

3. Faaliyet Raporundan...

''Tam kapasite ve yaklaşık %90 ihracat ağırlıklı çalışmaya devam etmekte olup, fabrika bünyesinde yıllık 2.500 ton SAF CMC Kapasiteli yeni bir üretim tesisi inşa edilmesi için çalışmalara başlandı.''

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

4. Buralarin bu kadar sessiz kalmasi insani umutlandirmiyor degil.

Tıpp...

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

5. Bu sabah itibari ile hisse ile uğraşma modunu açtılar dikkatle izliyorum .seans başlar başlamaz belden aşağı vurmaya başladılar bunu dahada yükselecek hısselerde yapıyorlar günlük silkeleme acemi yeni yatırımcıyı trenden atma politikası .bize düşen bu hisseye sahip çıkmak neredeyse tek tabanca

6.  Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    Buralarin bu kadar sessiz kalmasi insani umutlandirmiyor degil.

Tıpp...

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.
    Sessiz ve derinden... 🤫 😉

7. Kimsede hisse kalmadı sessizlik ondandır. Buralarda kalıcı olup güçlenerek yoluna devam inşallah. Kesinle ytd

Not: BOFA da bile 1 lot kalmadı

8.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Kimsede hisse kalmadı sessizlik ondandır. Buralarda kalıcı olup güçlenerek yoluna devam inşallah. Kesinle ytd

Not: BOFA da bile 1 lot kalmadı
    Hayır hocam yazacaklarımızı yazdık 1 ay önce, sessizce bekliyoruz artık.

Sayfa 675/798 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •