Sayfa 156/798 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Elinizde, son dönemdeki yabancı ilgisinin boyutlarını gösteren , somut bir veri varsa , paylaşırsanız sevinirim.
    citibank yabancının bundan 3 ay önce 1000 lot kadar acsel payı varken şimdi bu 402 bin lota ulaşmış.ilk beşe girmesine yaklaşık 1500 lot kaldı.son 3 ayda deutsche de 139.996 lot acsel alımı yapmış.bu rakamları küçümsememek gerek çünkü gelen son takas verilerinde perşembe günü en iyi alıcı 10.815 lot ile yine citibank yabancı oldu.yani sığ bir hisse.yabancı bu alımlara devam ederse yıl sonunda ilk sıra olmasada 2 ve 3'ncü sıralar yabancılara geçecektir diye tahmin ediyorum.seneye de belki ilk sırayı kaparlar.uzun vade olarak acsel benim yeni egeen potansiyeli gördüğüm tek tahta.her yatırımcının eldeki maddi olanaklar dahilinde şimdiden portföyüne eklemesini isterdim.sonra gidip ülkemizin kârlı şirketlerinin hisselerini yabancıdan uçuk fiyatlardan alıyoruz.uzun vade hisselerin efendisi bence acsel.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Sn. Hocam bu sığ kağıda yenı girdiniz sanırım...

3. Acsel in 18 Ekim 2019 saklama dağılımı :
    Garanti yatırım : 3.215.000
    İş yatırım : 875.000
    Vakıf yatırım : 673.000
    Deniz yatırım : 415.000
    Ak yatırım : 409.000
    Bizim menkul : 180.000
    Halk yatırım : 172.000
    Gedik yatırım : 150.000
    Şeker yatırım : 96.000
    .
    .
    Garanti yatırımın elinde olan Acsel hisse senedi sayısı , geçen sene bu zamanlar 1.500.000 adet iken ,bugünlere gelindiğinde 3.215.000 adete ulaşmış. Yani, hisseyi hep toplamış. .
    Son düzenleme : By Akıl; 19-10-2019 saat: 21:35.

4. acsel'de ki son takas durumu
    Attached Images Attached Images
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Sanayi imar onayı almış arsasının yeniden değerlemesi yapıldığında , hissenin fiyatının çok yukarılara çıkacağı kesin. O zamana kadar hisseden 1 Lot bile satmamak lazım. Bir de bu hisse için , eskiler , imtiyazlı hissenin olmadığını ve bu nedenle 1 Lotun bile çok değerli olduğunu yazarlardı.

6.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Sn. Hocam bu sığ kağıda yenı girdiniz sanırım...
    ben bu kağıda bundan yaklaşık 3 yıl önce de ara ara girip çıkıyordum.ancak yaklaşık 10 gün önce ilk alımımı yaptım.cuma günü de biraz daha düşük fiyattan ekledim.başka tahtalarda al sat yapıyorum ancak acsel'e uzun bir süre dokunmama kararı aldım.çünkü arsa haberinin fiyatlanmadığını düşünüyorum.şirketin üst üste aldığı tpao ihaleleri çok önemli bir gelişme.şirketin gücü ve geleceği açısından harika bir gelişme ancak hisse fiyatlarına yansıdı mı acaba.sermayesi 10.7 milyon tl 19/6 aylık kâr 5.8 milyon tl.yani bilanço mükemmel ancak fk ve pd halen çok düşük seviyelerde.bilançonun hangi kalemine baksam şirketin koşmaya başladığını bariz bir şekilde görüyorum.şimdilik tahtanın sığ oluşu aleyhimizde gibi görünsede acsel'in potansiyeli ortaya çıktıkça bu durumun da lehimize dönmesini beklerim.

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Sanayi imar onayı almış arsasının yeniden değerlemesi yapıldığında , hissenin fiyatının çok yukarılara çıkacağı kesin. O zamana kadar hisseden 1 Lot bile satmamak lazım. Bir de bu hisse için , eskiler , imtiyazlı hissenin olmadığını ve bu nedenle 1 Lotun bile çok değerli olduğunu yazarlardı.
    yorumunuza aynen katılıyorum by Akıl.bu tahtada imtiyazlı hisse yok.baskı da zaten bundan kaynaklanıyor gibi.tek lot dahi çok kıymetli.saygılar selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    yorumunuza aynen katılıyorum by Akıl.bu tahtada imtiyazlı hisse yok.baskı da zaten bundan kaynaklanıyor gibi.tek lot dahi çok kıymetli.saygılar selamlar.
    Benden de saygılar ve selamlar.......Önümüzdeki günler, biz Acsel yatırımcıları için, kazançlı günler olacak gibi görünüyor. Hayırlısı bakalım. Kısmetimizde varsa kazanırız.

Sayfa 156/798 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •