Sayfa 565/799 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    E iyi sattigimizin altına geldi yetmez derine daha derine
    Bence sen yarın sorgusuz sualsiz hisseye dalarsın! 🤣

Bana değil, kendi aklına güvenmelisin dostum!

2. Şu andaki skor:

Teknikçiler 3: Alaycılar:0 Teknikçiler Hat trick yaptı...

1.bolum
    Öğrenme burada alım satım yapıyorsanız temel ve teknikten en az birini ogrenmeniz gerekiyor dışarda saatlerce çalışıyor sonra emeklerinizi buraya yatiriyorsunuz. Ama sağdan soldan duyduklarinizla hareket ediyorsunuz yada tecrubelerizle onun yerine günde akşam bir saat çayı demleyip hanımla oturup renkli renkli grafiklere baksanız öğrenmeye çalışsanız örneği ikili tepeyi bilseniz şu an elinizde acsel olmazdı. Ben aldım uzuncuyum olur almanyada ABD de olur 10 yılda bir dönemsel kriz çıkaran bizim gibi ülkelerdede olabilir nasıl temettü yatirimciligi ile ama bunun için şirketin en az %7 10 arası temettü dağıtması lazım o yüzden grafik çok önemli neden

2. Bölüm
    Grafikte gördüğünüz fiyat değildir insan sürüsünün davranislaridir o kadar ki epi topu 15 20 tür davranış tekrarlar bunu fark eden bazı acikgozler şablonlar çıkartmışlar bu şablonlar size bundan sonraki davranışlarda da yardımcı olur.
    Gördüğünüz fiyat değildir arz ve taleptir fiyat sizin aklınızı çelen ilizyon sihirbazlık tır o yüzden teknik öğrenin 50 yaşındayım hala öğreniyorum en azından don kisot olmamak için.
    Bu kadar sert yazmamın nedeni hayatım boyunca cahillikle savaştım burada hiç bir şey yazmadan içi boş laflarla sağdan soldan bilgi dilenen ama etrafına bilgiçlik taslayanlar hatta karsisindakini aşağılamak için otizimli çocukları kullanan cehalet yüzünden ülkem bu halde ve bu tiplerin murutleri hep vardır çünkü söyledikleri gercekle bağdaşmaz

Soruyorum 23 den alınan milyon lotlar ne oldu
    2020 12 aylık hatta 2021 12 aylikta 20 milyon kar bekleyen varmı ben beklemiyorum ben dedim diyemi hisseyi düşürüyorlar

Bir planınız olsun para kazanın az ama geceleri rahat uyursunuz öğrenmeden 20 yılda bir kere 2 kere şansınız yaver gider ve en kötüsü buna dayanarak ben bu işi biliyorum diye boburlenmektir.

Tepeden 9 lira paranın 3 te biri yazık degil mi tabaniniz hayırlı olsun

6. 14.40 ortalamayla fonun aldığı 1000 000 adet hisse var 5 liradan satmaya gelmemiştir herhalde.
    Teknik vs hikaye bu tip sığ kağıtlarda 2000 adetle yüzde beş düşen kağıtta ahkam kesmek zor iştir çıkar adam tekrar alıma geçer.
    Ben bildim yok sen bildin olmaz burada.
    Adamın bugün canı satmak istemiş hisse düşüyor yarın canı almak ister yükselir burası borsa düşer çıkar.
    panik yapan gider yapmayan kalır.
    Elindeki hisseyi satmadıktan sonra zarar da karda sadece kayıtta kalır.

7. Ayrıca brütten çıkan kağıtları aşağı basmak moda olmuş bu aralar.
    LKMNH de aynı şeyi yaptılar şimdi izliyorsanız bakın nerede,
    acsel de 35 liraları göreceğimizden hiç şüphem yok.
    Atma diyorsanız eğer bu fonun hangi kağıtlara girdiğini ve girdikten sonraki fiyatlarını araştırmanızı öneririm.
    Mesela link e fonet e bakabilirsiniz.

8. The miri strategic emerging market, 2 veya 3 hafta önce acsel in yüzde beşini almıştı biliyorsunuz.
    Bu fonun girdiği tüm kağıtlarda fiyat üç katına çıkmış.
    burada da öyle birşey olur mu bilemeyiz tabii; ancak bu bize bir öngörü sağlayabilir.

Sayfa 565/799 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •