Special Days Image
Sayfa 493/798 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar

bu şirketin bir özelliği her bilançoda karını katlayarak artırması bu yıllarca böyle olmuş incelendiğinde görülür, şirketten umudumuz dahada iyiye gideceği yönünde ,gelen bilanço hayırlı uğurlu olsun bence çok güzel bir bilanço
    Cok haklısınız tam bir uzun vade kagidi ama spegi biraz uyuz umarim tahtayi devreder gider bunun babası dedesi ya da kendisi tursucu sanırım lotlarin tursusunu kuracak sanırım

2. İzmir Çeşme’de uygun fiyata bulduğum yatırımlık arsa için ani bir karar ile uzun zamandır elimde tuttuğum Acsel’lerimden bu gün itibari ile istemeyerekte olsa ayrılmak durumumda kaldım. Hala elinde tutan arkadaşlarıma bol kazançlar diliyorum.

Sent from my iPhone using hisse.net

Acselimizinde var yatırımlık arsası daha satacak bizi zengin edecek

Simdi bende bilançoyu inceledim 3 vardiya çalışıyorum diyip bizi büyük beklentiye sokan sonrada geçen senenin altında bilanço açıklayıp milleti dökturmeye çalışan şirketimiz esas faliyet karını 2 katından fazla artırmış satışların çoğu yurt ici burada yurt içine tl ile satış yaptığını var sayıyorum ancak hammaddeyi yurt dışından alıyor burada anatolien açıklamıştı yani kur artışı ki giderlerde belli ediyor kendini önemli maliyet artışlarına neden oluyor stoklardaki mali bu sene içinde eritir diye düşünmekteyim bu dönemde eritmeyecekte ne zaman eritecek yıl sonu beklentim yine sermayeye yakın kar fk 15 16 olursa fiyat beklentimde yıl sonu 15 16 liralar herkes gibi bende sermayesi düşük halka açıklığı makul olduğundan hisseyi tutmaya devam ediyorum 17 18 aydır buralardayim ve 3 den gelişi sindirmeye devam ediyor her kese bol kazanclar

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Simdi bende bilançoyu inceledim 3 vardiya çalışıyorum diyip bizi büyük beklentiye sokan sonrada geçen senenin altında bilanço açıklayıp milleti dökturmeye çalışan şirketimiz esas faliyet karını 2 katından fazla artırmış satışların çoğu yurt ici burada yurt içine tl ile satış yaptığını var sayıyorum ancak hammaddeyi yurt dışından alıyor burada anatolien açıklamıştı yani kur artışı ki giderlerde belli ediyor kendini önemli maliyet artışlarına neden oluyor stoklardaki mali bu sene içinde eritir diye düşünmekteyim bu dönemde eritmeyecekte ne zaman eritecek yıl sonu beklentim yine sermayeye yakın kar fk 15 16 olursa fiyat beklentimde yıl sonu 15 16 liralar herkes gibi bende sermayesi düşük halka açıklığı makul olduğundan hisseyi tutmaya devam ediyorum 17 18 aydır buralardayim ve 3 den gelişi sindirmeye devam ediyor her kese bol kazanclar
    yurtiçiyle yurtdışını ayırt edebilecek yaştasındır umarım

Sen butik hisse ayrımı yapabilyorsan

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Sen butik hisse ayrımı yapabilyorsan
    yeniden bilançoya göz atmanı neyin ne kadar arttığını yurtdışı ağırlığın ne kadar ÇOĞUNLUKTA arttığını karın düşmediğini aksine arttığını görmeni, teknikçi olduğunu söylediğinden senin çoktan stop olman gerektiğini şiddetle tavsiye ediyorum sana

Stop 8.82 deydi geçti artık ne kadar salarsa haziriz

Sayfa 493/798 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •