Sayfa 305/798 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın yerlisoros@ siz bildiklerinizi anlatınki bizim gibi acemilerde faydalanıp dua etsin size mesela neler üretiyor avantajları nelerdir?
    Ne kadar acemi olduğunuz bana sormanızdan anlaşılıyor.Ama önemli değil önemli olan öğrenme isteğiniz. Açıp internet sayfasını bakarsanız anlarsınız.

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    https://www.aciselsan.com.tr/urunler/

Vira bismillah ilk adımı atalım ürettiği ürünlere bakalım bayağı ürün varmış hemde korono günlerinde aranan ,bir kaç malzeme

GIDA ,ECZA,KOZMETİK,DETERJAN

Sayın yerli soros internetten bulduklarımızı martın 25 inde buraya yazmışız sizde belki başka bilgiler var diye yazmanızı rica ettim ,bilgiler paylaşıldıkca çoğalır ,birazda cahilliğimize ver sen genede bildiklerini yaz boş yazılar olmasın ama bilgi dolu olsun

3.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın yerli soros internetten bulduklarımızı martın 25 inde buraya yazmışız sizde belki başka bilgiler var diye yazmanızı rica ettim ,bilgiler paylaşıldıkca çoğalır ,birazda cahilliğimize ver sen genede bildiklerini yaz boş yazılar olmasın ama bilgi dolu olsun
    Ben de sayın yerlı soros un özel bildiği birşeyler var diye düşünmüştüm açıkçası
    Yoksa sodyum karboksimetil selüloz yazınca pekçok şey çıkıyor

Kesinlikle yatırımtavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Ben de sayın yerlı soros un özel bildiği birşeyler var diye düşünmüştüm açıkçası
    Yoksa sodyum karboksimetil selüloz yazınca pekçok şey çıkıyor

Kesinlikle yatırımtavsiyesi değildir
    Demek aynı şeyleri düşünmüşüz

Sayfa 305/798 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •