Sayfa 443/798 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar beni hatırlayanlar vardır ben 5.40 maliyetli olanları ortalama 10.50 gibi satıp çıkmıştım yaklaşık 2 hafta önce tavan taban hareketi yaptığı gün satmıştım burda yanlış anlaşılırım diye herhangi bi yorumda bulunmadan takibe devam ettim satmamın nedeni günlük 1 tl oynaklıgı strese sokmuştu dün aksam bilanco gelince yazmıştım bilanco beklentiyi karşılamadı evet gecen yıla göre kar yüksek ama 2019 un son ceyreklerine göre kar düşük ve full kapasite artırım çalışmasına karşı herkes en az 2 milyon kar bekliyodu beklentinin altında kaldı bilancoyla yükseldi bilancoyla düştü uzun vade sirket cok daha iyi yerlere gelebilir ben borsada cok kaybettim ilk defa acsel ile yuzde yuze yakın kar yaptım bu kar bana yeter bu karı koruma amacıyla hisseden 15 gün önce çıktım yine bir hissedeyim ama az kazanıp az kaybetmeyi göze aldığım bir kağıttayım sözlerim yanlış anlaşılmasın inşallah acsel düzelir ama bu hareketleri bana cok stres yaptırıyodu sizi takipteyim burası borsa kimsenin lafiyla hareket etmeyin ytd

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    teşekkürler arkadaşım

alan iş olması güzel mal zaten garantiyle iş arasında toplanmış ,ikisindede satış olmaması olumlu ,hatta iş halen alım tarafında ,bencede deniz zararına çıkış yapıyor ancak alış tarafında küçük yatırımcının olması dahada güzel demekki alem kağıdın değerini biliyor ancak ne yazıkki yeterince alacak tahtayı tutacak gücü yok
    Acilen bu tahtanın lokomatifi Vakıf ın devreye girmesi lazım. Hayırlısı hakkımızda. Benim beklentilerim devam ediyor, kesinlikle YTD

3. Ya arkadaş hangi kurum 2 milyon kar bekliyordu.tum kar açıklayan firmalara basıyorlar. Thy bile batak yüzde 10 yaptı ki 1 çeyrekte uçuşlarda sıkıntı yoktu.tamamiyle operasyon çekiliyor borsaya.senin aldigin zamanlarda çöp alsan yüzde 100 gitti zaten.

4. Arkadaşlar bu durumlarda en güzeli sessiz kalmak. Kesinlikle YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,849
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. işin ilginci vertu bundan daha az kar açıklamış o düne göre şu an %3,53 primli ,sinir olmaya hiç gerek yok gülünecek bir durum verus ta primli neden bu kağıtların adını yazdım çünkü aynı bağlantılı şirketler sizcede enteresan değilmi yoksa banamı öyle geliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    bugün buradaki oyun ve benzeri bir çok karlı beklentili değerli hissede oluyor buda şunu gösteriyor büyük paralar ile borsada iş bilen BY çok az ky çook çok fazla onlarda oyunu ben kuruyorum nasıl istersem o olur diyorlar ne yazık ki
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,849
    bugün çok yordu inşallah brüte almazlar
    10 lira üstüne atması lazım
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 443/798 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •