Sayfa 630/798 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 23 tl den vermiştim :hala bir ekranda duruyor ..?
    hisse %500 pirim yapmış olması 26 tl görmesi bence bunun hazmetme devresinde ..?
    elinde olanlara bol şanslar..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Yon ne olur bilmiyorum ama iyice sikisti. Sert kirilimaya pek bir vakit kalmadi diye tahmin ediyorum. Bugun kademelerde yuklu lotlar olmasina ragmen hacim yine cok kisitliydi. Bir oyun donuyor, yakinda anlariz.

Ytd.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

3. Dönen bir şey yok ky kendini kandırıyor bu hissede adam mal toplamak için bile lot yazmıyor bin lot serbest satışa koysan 5/6 kademe düşer……

Ytd

4. Temettu tutari yine dostlar alisveriste gorsun mantigiyla teklif edilmis :)
    Gecen hafta endekse kiyasla goreceli iyi direndi. Gun ola hayrola.

5. Way be herkes kaçmış. 30 Temmuz genel kurulda inşallah bi önemli karar çıkar belki. Sadece temenni. Kesinlikle ytd

6. Tum Verusa grubu 14.07'de kap gonderdi ve kar payi dagitim politakasini guncelledi. Sitesinde sanirim hala eski olan duruyor. Yanlis gormediysem bedelsiz sermaye artirimi kismi eklenmis yeni versiyonda. Tesaduf mudur denk mi gelmistir bilemem ama ay sonundaki genel kurul cok seye gebe olabilir.

7. EDIP GAYRIMENKUL de VARLIK SATISI haberi ile cok kısa sürede % 100 ün uzerinde primlenme oldu. Yaklasık 70 Milyonluk bir satış..ACSEL de ise yıllar oldu varlıklarinı bir türlü satmayı beceremediler..yada baska türlu degerlendirmeyi..
    Küçük yatırımcılar olarak hala bekliyoruz !
    Evet sirketten gelecek bir SATIŞ haberi ACSEL İ de kısa sürede sert fiyatlamalara ve degerine getirecektir.
    Belki bu konu GENEL KURULDA ele alinip görüşülür..GÖRÜŞÜLMELI ve KAMUOYUNA BILGILENDIRME YAPILMALIDA !..Nedir son durum bu hususta neler yapildı. Neler düşünuluyor ?..ytd

Sayfa 630/798 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •