Sayfa 472/799 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Syn horasanlı verusa çıksın çıkmasın bugün yine gösterdi 10.06 yarın 10.07 üzeri kapanışlar düşen kirilir daha öncede yazdim hedef 15 16 lar buna anatolien in yazdığı grubun işi olacak sonra 10 civarına kadar düzeltme gelecek benim planım buna göre daha önceki tuttu yatırım.tavsiyesi değil tamamen tenik saçmalıklar

2. sahipsiz kagit. 3 5 lotla devre kesti resmen.

3. Yine ziraat yatırımdaki arkadaş 1000 lotla devre kestirdin ama SPK ya şikayetimizi bildiriyoruz. Başın dertte! Kesinlikle YTD

4. Adam ne yapsın,yukarı sürüyor satmıyorsunuz,aşağı devre kesiyor yine satmıyorsunuz :):):):) üzüldüm valla..
    Neyse güzel oluyor böyle devam

Syn horasanlı verusa artı %2 Acsel %5 eksi kapanista 10.06 altı formasyon bozulur son ayak oyunlari olur insallah

6.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Yine ziraat yatırımdaki arkadaş 1000 lotla devre kestirdin ama SPK ya şikayetimizi bildiriyoruz. Başın dertte! Kesinlikle YTD
    ben son 1 haftadır hergün şikayet yazıyorum spk ya anında da cevap veriyorlar inceliyoruz gerek duyulursa kapta duyururuz diye

iş yatırım olayından çıktı kağıt kevgire döndü resmen

bu grup hala borsaya şirket kote etmeye çalışıyor

bunların kapasitesi en fazla 2 şirket yönetecek düzeyde

ellerinde para yok hisselere sahip çıkamıyorlar ancak çıkmasına engel olarak satış yaparak kontrol etmeye çalışıyorlar

o yüzden bunlar ne altın madeni bulsun ne enerji şirketi halka arz etsin

beceremiyorlar 4-5 tane şirket bunlara çok kapasite yok yönetebilmek için

birisi tahtadan biraz mal alsın hemen nasıl sattırırız derdine düşüyorlar yavvsak o zaman sen götür tahtayı

7. 1000 lotla devre kesen hisseye yatirim yapilmaz. size kolay gelsin.

8.  Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    1000 lotla devre kesen hisseye yatirim yapilmaz. size kolay gelsin.
    üşenmeyelim spk sayfasına girip şikayet edelim

sürekli lambalama yaparak sürekli baskı kurarak hisse yönetilmez

bir kaç defa daha devre kessin zaten şikayetlerle brüt takasa girer

brüt takasta öyle istedikleri gibi at koşturamazlar üstten sat alttan al almaya çalış yapamazlar

en azından aldıysa o gün satamazlar bak o zaman kağıt nasıl gidiyor bunlar hep günlükçü çorba parası peşinde

Sayfa 472/799 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •