Sayfa 790/798 İlkİlk ... 290690740780788789790791792 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Piyasa çarpanları normal. Bilanço da iyi sayılır. Bundan sonra. Şirketler çok iyi kar edemezler. Özellikle iç piyasada. Çünkü, ekonomide daralmaya gidiyor iktidar. Bir de krediye ulaşım pahalı. Vatandaşın alım gücü düştükçe piyasa daralır. Yurt dışına ihraç edenler nasıl kar eder o biraz belirsiz. Şartlar değişmezse çok kar edemezler. 2024 te bunu göreceğiz. 2024 te durumu korumakla kalırsak iyi.

2. Yılsonu bilançosunda yeniden değerleme olacağı için yılsonu karı tahminim 150 - 175 milyon arası olacaktır ki bu da yaklaşık geçen yılın 2 katı kar yapar, Acsel’de pozitif döneme yaklaşıyoruz.

3. Dostlar,
    Bu şirkete hisse bedeli 2.16 iken ortak oldum..
    Allah kısmet ederse 645 hisse bedeli ile çıkış yapacağım...

Kısa vade ile ilgilenmiyorum... Al- sat ile hiç ilgilenmiyorum... Elime para geçerse nereden olursa olsun almaya devam ederim..

Yazdıklarım tamamen beni bağlar.
    Kimse bunu yatırım önerisi olarak almasın...

4. Bugün yatırımcı ilişkilerini aradım yeni fabrika iki üç haftaya kadar biter ve kapa açıklama yapacağız dedi.ytd

5. Eylülde dediler ancak işlerin Kasım ayında tamamlanacağı anlaşılıyor. Güzel bir haber oldu. Kağıdın üzerindeki tedbirler de Kasım ayında kalkacak. Ardından gelecek fabrika tamamlandı KAP haberi bakalım kağıda nasıl bir ivme kazandıracak. Paylaşımınız için teşekkürler.

6. Klasik Acsel, durur durur hareketini yapar, sonrasında da tedbiri yer, tedbir boyunca yatar ve harekete gelen yeni arkadaşlar buna dayanamaz ve satar.
    Endeks 8500 de 100 liraydı, endeks 7800 de 117 lira, aslında gayet iyi...

7. 20 kasıma kadar sabredin.ceza bitiyor.kredili işlem serbest olacak.yeni fabrika açılış haberide o tarihe kadar gelirse hareket önceden başlar.on milyon ödenmiş sermayeli şirketlerin borsa fiyatları ile karşılaştırın.ytd
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

8. Evet " SÖZKONUSU VATAN İSE " her türlü ; sığ , ilkel , ucuz , şahsi cıkar ve ihtiraslara dayalı siyasi politik düsunce ve yaklasımlar teferruattır ancak !.. Hıcbir önem anlam ve degeri yoktur...Bugün tüm Türk Milletinin TEK YÜREK oldugu TÜRKIYE DÜSMANLARININ kahroldugu gündür ! Cumhuriyetin 100. Yılı kutlu olsun...

Sayfa 790/798 İlkİlk ... 290690740780788789790791792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •