Sayfa 452/798 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar

SPK nın geçte olsa aldığı güzel bir karar ,inşallah doğru dürüst uygulanır,belki vampirler den kurtuluruz.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...liyor-5855712/
    Bizim tahtada da böyle birşey varsa umarım cezalarını çeksinler YTD

Yazdığım yazıdan satıp çıkmak anliyorsaniz artık tahtaya rasyonel bakamıyorsunuz demektir

3.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yazdığım yazıdan satıp çıkmak anliyorsaniz artık tahtaya rasyonel bakamıyorsunuz demektir
    Canlı izliyorum tahtayı. Son işlemlerden hiç bir şey anlamadım maalesef. 6 gün üst üste bir kağıt düşmemiştir. Sizin anlatımınız bana öyle geldi. Burdayım yılsonu bilanço göreceğim nasip olursa. Kesinlikle YTD

4. Borsada hisseler iki türlü gider büyük kağıtlar fonların ve yabancının alımıyla acsel gibi küçük hisseler yerli grupların alımıyla buna spek te denebilir.Adamlar iki ayda hsseyi yüzde ikiyüz pirim yaptırdılar. Adamlar hisse ye girmeselerdi şimdi hisseyi 6000-7000 lerde görecektik.Burada satacağım yeri bilmek ara ara kar realizyonu yapmak fazla hırslı olmamak önemli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
     Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Borsada hisseler iki türlü gider büyük kağıtlar fonların ve yabancının alımıyla acsel gibi küçük hisseler yerli grupların alımıyla buna spek te denebilir.Adamlar iki ayda hsseyi yüzde ikiyüz pirim yaptırdılar. Adamlar hisse ye girmeselerdi şimdi hisseyi 6000-7000 lerde görecektik.Burada satacağım yeri bilmek ara ara kar realizyonu yapmak fazla hırslı olmamak önemli.
    Satılacak yeri kimse bilemez. Genelde Teknik bile vız geliyor, çoğu zaman da işlemiyor. Çünkü hisseyi götüren spek, otobüsü kaç km hızla ve nereye götüreceğini kendisinden başka bilen bulunmuyor. Sonuç olarak her zaman ve her şeyde olduğu gibi yine kısmet devreye giriyor...

6. spek bozuntusu burayı okuyorsun nasılsa

tahtanın brüte girmesini istermisin işine gelmez değil mi

tahtayı çocuk oyuncağına çevirdiniz kavganızı tahtada değil başka yerde yapın

yarından sonrada aynı hareketleri yaparsanız yangına körükle gideceğim bende, bugün denemesini yaptık gördün sende

Öncelikle hisseye kulpu taktirdigi gün teknikciler de ususup hisse almaya başlar 8.33 sonrasi satmaya başladılar tavan taban olduğu gün baya mal cikisi oldu bilinki silkeleme ise 1 3 gün içinde en yüksek değeri geçmeliydi 11.07 ama yazdim.buraya sanki geçiyormuş gibi yapıp teknikci avladı ve ikili tepeyle olay bitti 2 li tepe bir düşüş formasyonudur. Şimdi beklenen desteklerden alıcı gelmesi eğer gelirse senet güç toplamak için yataya sarar takı sonraki beklenti yani 6 aylik bilanço yada temettuye kadar çok düşük temettü verdiği için onun beklentisi olmaz esas 4 4.5 milyonluk 6 aylik kar senedi 9 10 bandında tutar tabii bunlar temel ve teknik olarak. takaslarda denize güvenmeyiniz garanti deki mallar patronun cunku ben 14 aydır senetteyim ve hiç değişmedi ancak is yatırımda büyük artış var inşallah ky değildir. Simdi o gitti bu gitti demeyin 14 ayda %300 den fazla kazanç var birde temettü aldim ama marttan 4 kusurdan %250 şimdi düzeltmesini yapıyor

8.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Borsada hisseler iki türlü gider büyük kağıtlar fonların ve yabancının alımıyla acsel gibi küçük hisseler yerli grupların alımıyla buna spek te denebilir.Adamlar iki ayda hsseyi yüzde ikiyüz pirim yaptırdılar. Adamlar hisse ye girmeselerdi şimdi hisseyi 6000-7000 lerde görecektik.Burada satacağım yeri bilmek ara ara kar realizyonu yapmak fazla hırslı olmamak önemli.
    Bu kağıt zaten 8,86 dan düştü yabancı satışlarıyla. 1,100.000 bin sattı credit belkide bıyıklı bilemem. Borsa düşüşünde maalesef görüldü o değerler, sadece Acsel de değil bir çok kağıt düştü. O yüzden %200 yaptı demeyelim 200 günlük ortalamaları zaten 6 TL civarındaydı o tarihlerde. Bu dönemde kaç tane yatırım yapan şirket var ! Geleceği satın aldık bekliyoruz. Ayrıca masa sandalye şirketler %... kat değerindeki. Şu an Acsel 50 günlük ortalama 8,42 civarında ve bu borsada burdan aşağı gelmemesi lazım. Kesinlikle YTD

Sayfa 452/798 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •