Sayfa 743/798 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Ne olduysa Patronun geri alım açıklamasından sonra oldu. Doğal olarak patron da pahalı ya mal almak istemedi. Bastı fiyatı aşağı sonra aşağıdan topladı. Artık yeterince mal topladığını düşünüyorum. Bundan sonra yukarı sürmesi lazım... Sürmezse zarar eder. Ben patronun hiç zara ettiğini görmedim :)
    O kadar sığ bir hisse ki toplamda 5.5 milyon lotu var.Bu 5.5 milyon lotun da 3.5 milyonunun garanti yatırımın elinde diye biliyorum.Geriye kalan lotlar bazı banka aracı kurum ve bizim gibi küçük yatırımcıların elinde.En son takaslara baktığımda aracı kurumların elinde öyle çok mal yoktu.Bir küçük yatırımcı olarak benim bile bazı aracı kurumlardan daha fazla hissem var.Şimdi bu durumda patron kim.Garanti yatırım mı Verusa Holding mi.Kim 80 liradan malı kime sattı da şimdi 50 liradan topluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by dinkana Yazıyı Oku
    O kadar sığ bir hisse ki toplamda 5.5 milyon lotu var.Bu 5.5 milyon lotun da 3.5 milyonunun garanti yatırımın elinde diye biliyorum.Geriye kalan lotlar bazı banka aracı kurum ve bizim gibi küçük yatırımcıların elinde.En son takaslara baktığımda aracı kurumların elinde öyle çok mal yoktu.Bir küçük yatırımcı olarak benim bile bazı aracı kurumlardan daha fazla hissem var.Şimdi bu durumda patron kim.Garanti yatırım mı Verusa Holding mi.Kim 80 liradan malı kime sattı da şimdi 50 liradan topluyor.
    Garanti yatirimdaki blok kilitli gibi duran 3.5m lot, hissenin tahtacisi/speki kimse onun. Hadi kilit olmayan kismi yuzde 5-10'u ky diyelim. Ozetle 5.5m lottan geriye aslinda 2m lot kaliyor, kaldi ki orda da isbank ve vakif islemleri kuvvetle muhtemel tahtaciyla ilintili.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

3. Garanti yatırımın elindeki mal hiç el değiştirmiyor hiç değişmiyor.3.5 milyon hisse sizin de dediğiniz gibi blok halinde kilitli vaziyette duruyor görünüyor.O zaman dolaşımdaki lotlar toplam 2 milyon oluyor.Bu hisseyi 2 milyon lotla indirip kaldırıyorlar diyebilir miyiz.Durum böyle ise hisse çok daha sığ bir durumda.

bugün 50000 elli bın lotla %10 oynattı sattık çıktık Allah Bereket versin 49 a alıcıyız az biraz

51.5 dan daldık yine 3001 lot

6. Simdi bu yonetim fabrika insaatinı bitirmis birde üstune bonus olarak insaatin catisina GES kurulumu yapiyorlardır. !.. Kacirmazlar boyle bir imkanı diye düsünüyorum .. o kadar okumus kuresel düsunen ufku olan madem.. ( Bu arada yeni yatirimlarla ilgili sessizlik hala devam ediyor ) .Hazir secimlerle rahatlamisken. Acsel gitmek icin 2. tur secimleri bekliyor anllasılan. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Simdi bu yonetim fabrika insaatinı bitirmis birde üstune bonus olarak insaatin catisina GES kurulumu yapiyorlardır. !.. Kacirmazlar boyle bir imkanı diye düsünüyorum .. o kadar okumus kuresel düsunen ufku olan madem.. ( Bu arada yeni yatirimlarla ilgili sessizlik hala devam ediyor ) .Hazir secimlerle rahatlamisken. Acsel gitmek icin 2. tur secimleri bekliyor anllasılan. Ytd
    Yakınlarda olup gidip fabrika inşaatını ziyaret edecek yatırımcı arkadaşımız yok mu?

8.  Alıntı Originally Posted by kerematalay Yazıyı Oku
    yatırımcı ilişkilerine yeni fabrika ve hisse performansı ile ilgili ısrarla mail atmama rağmen hiç bir şekilde dönüş alamıyorum
    KAP takip edin diyorlar ama haliyle sorgulayan ve bu konuda bilgilenmek en dogal hakları olan yatirimcı paydaslarini bilgilendirmek icin yaklasık altı aydır ısrarla bir KAP acıklaması gondermiyorlar. Kendileri icerden her turlü bilgiye sahip ve ona göre davranıs ve pozisyon alirken bu konuda ketum ve sessiz kalmaları kücük yatirimci ortaklara büyuk haksızlık ve hic adil degil ! Sirket yönetimine yakısmıyor ...Umariz bir an evvel daha adil acık ve seffaf bir tavir gosterir ve güven tazelerler. .ytd

Sayfa 743/798 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •