Sayfa 768/798 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Enerji şirketlerinin pek çoğu mayıstan bu yana 3x yaptılar. Portföyün % 70 acselden oluşuyor. Her an uçar gider ümidi ile 3 yıla yakın elimizde tutuyoruz. Ne uçtuğu var ne kaçtığı. 10 milyonluk sermayesi olması uçması için bir sebep değilmiş. Hep buna aldandık. En azından yarısından çıkıp yenilenebilir enerji şirketlerinden birine atlamayışım en büyük pişmanlığım oldu. Bu körfez sermayesi sadece enerjilere mi geldi. İki üç gün durup dinlenip tavan tavan gitmeye devam ediyorlar. Araplar bizim şirketin yanından yöresinden bile geçmemişler. Şimdi en büyük hayalimiz kağıdın 100 lira olması. Olur bir gün ama aylar geçer. Bazen çok pişmanlık yaratıyor. Eminim pek çoğunuzda bendeki gibi içsel tepkiler oluyordur gitmiyor bu kağıt bıktırdı usandırdı diye.

Tamahkar olucak insan 30 kat yaptı sat alda yaptiysan hesapsız para kazandırdı

Portföy cesitlendir sıkılmazsin bu kağıdın 3* yapma potansiyeli var ama enerjilerin yok he alsaydim satsaydim bunu alsaydim onun içinde cesaret ve bilgi gerekir

Temel ve teknik

3. Gedikten islem yapan heyecanli cocuk mallari satiyor. Olm sen oyle tek gunde 50bin lot alirsan yedirirler mi sana? Dokul bakalim.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Tamahkar olucak insan 30 kat yaptı sat alda yaptiysan hesapsız para kazandırdı

Portföy cesitlendir sıkılmazsin bu kağıdın 3* yapma potansiyeli var ama enerjilerin yok he alsaydim satsaydim bunu alsaydim onun içinde cesaret ve bilgi gerekir

Temel ve teknik
    Üstat tamahkarlık değil benimki. 1989 dan beri borsada olan bir abimiz aldırdı bana. 3 yıldır dediği şu hiç dokunma satma. Geleceğin egeeni olacak deyip duruyor. Her defasında ağzımıza bir parmak bal çalıyor. Ufukta gideceğine dair hiç bir işret yok diyorum en azından yarı yarıya azaltıp yünsaya enerjilere falan niye geçmedik bak bunlar gidiyor diye ara sıra adama çıkışıyorum. Sabırlı ol her şeyin bir zamanı vardır deyince fazla da bir şey diyemiyoruz. Nihayetinde yanımda büyük bir tecrübe var ancak sanki benim analizlerim daha doğruymuş gibi görünüyor. Enerjilerden çıkıp tekrar buna dönerdim. Elimde tutmaya yine devam edeceğim. Kağıda asla haksızlık yapmak istemem. 2018 de kağıt 3 lira idi 30x yaptı doğru ancak türkiye arjantin gibi enflasyonist bir ülke. 5 yılda 30x yapmayan pek bir şey kalmamıştır. Portföyde çeşit çok ancak ağırlık bunda. Bu gitmeyince uygun adım yerimizde sayıyoruz.

5. Dayı tehlikeli sularda yüzüyor ! Risk aliyor..Belliki bir karın agrisı var !. Ya da dogum sancıları..izliyoruz..ytd

6. Demek ki endeks satis yese 7x'leri gorecek. Iste oralardan mal alinir. Parasi olana cok iyi firsat olur o seviye. Benim hesabima gore 2024 2.yarisinda 200 gormesi hemen hemen kesin. Tek mesele zamanlamasi

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

7. Tahtacının demekki mal kaptırma derdi yok. Parası olan şimdi 83 liradan bir kademe alsın. Tahtacı daha da aşağı basarsa bir kademede ordan alsın. Satıyor işte adam parası olan basar alır.

8. https://www.borsagundem.com.tr/haber...-dondu-1754206

Acsel deki düşüşün nedeni belli oldu..
    Bu haber Acselide etkiledi belliki. Huylu huyundan vazgecmiyor ne kadar degistiler okumus insanlar..vicdanlari inancları var desekte yine entrika yine hile ! Aynı hileler belli ki Acsel de de ...Allah sonumuzu hayretsin..Haramzade vicdansizlara bırakmasın ne diyelim baska..ytd

Sayfa 768/798 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •