Sayfa 485/798 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sise ve Acsel'de beraberiz, Cemts'da da eskiden beraberdik.
    vay be aynı sularda yüzüyoruz sizinle @bawer :)

Acsel, karel ve dolaylı yoldan sise. birleşme fiyatına göre daha karlı olduğu için trakya cam'dayım ben. şişe olarak geri dönecekler ileride. İyi şirkette olmak şu sıralar pek hayırlı değil gibi ama olsun hepsinin geleceği güzel. Kazancınız bol olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    vay be aynı sularda yüzüyoruz sizinle @bawer :)

Acsel, karel ve dolaylı yoldan sise. birleşme fiyatına göre daha karlı olduğu için trakya cam'dayım ben. şişe olarak geri dönecekler ileride. İyi şirkette olmak şu sıralar pek hayırlı değil gibi ama olsun hepsinin geleceği güzel. Kazancınız bol olsun.
    Aklın yolu bir, temelciler mutlaka bir yerlerde karşılaşırlar.
    Zaten Trkcm 28 Ağustos itabiriyle olmayacağı için Sise'de beraber devam edeceğiz ama değişim oranına göre aşağıda kalmıştı sabah ondan almayı düşünüyordum ama yükselince bıraktım peşini.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Artık topladığını topladın, 9.40 üstü kapanış şık olur müdür.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sise ve Acsel'de beraberiz, Cemts'da da eskiden beraberdik.
    CEMTS göz ucu ile izlemedeyim şahsen zarar: bekliyordum adamlar 40 milyon kar açıkladılar... bu karı pek inandırıcı gelmedi bana yani bilançoya bakmadım fakat süsleme olarak gördüm:onun içindirki cemts biraz geri çekilmeler olacagını düşünüyorum düşündügüm yerlere gelirse onuda portföye katarım :şayet düşündügüm yere gelmeyip yükselecekse yolu açık olsun..elinde olanlar kazansın.:yes:
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Yanancılar nakte dönebilmek için kolay satabilecekleri yani alıcısı olan tüm kağıtlara verdiler. Acsel de bunlardan biriydi . Demek ki doğru kağıtlardan biri. Kış dönemindeki swap faciasının bir benzeri yaşandı. Bu hareketin toparlaması biraz zaman alacaktır. Ancak 6 aylık rakamlar gelmeye başladı ve devam etmekte. Şimdi ekilenlerimbiçme zamanı. Hasat bekliyoruz tabiri caizse.

Not: yukarıda yazılanlar 30 senelik bir ky nin kişisel sohbetidir. Hiçbir zaman alım satım tavsiyesi olarak algılamayın . Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur.

6. kagitta akilli arkadaslar eksilmis, kaleyi baskalari fethetmis..zırdeli arkadas. para yakisir devam.

7.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Yanancılar nakte dönebilmek için kolay satabilecekleri yani alıcısı olan tüm kağıtlara verdiler. Acsel de bunlardan biriydi . Demek ki doğru kağıtlardan biri. Kış dönemindeki swap faciasının bir benzeri yaşandı. Bu hareketin toparlaması biraz zaman alacaktır. Ancak 6 aylık rakamlar gelmeye başladı ve devam etmekte. Şimdi ekilenlerimbiçme zamanı. Hasat bekliyoruz tabiri caizse.

Not: yukarıda yazılanlar 30 senelik bir ky nin kişisel sohbetidir. Hiçbir zaman alım satım tavsiyesi olarak algılamayın . Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur.
    aynen londradaki bankerler havuzdaki tl için aldıkları faiz %28 çıkınca oraya dokunmadılar:bizde %9 adamlar%300 daha fazla faiz alıyorlar..
    evet yabancılar TL ulaşmak için bist deki hisselerin degerine bakmadan yine sattılar ve $ aldılar ..?
    ACSEL gelir isek burda yabancı oldugunu düşünmüyorum sıg tahtada yabancı canbazlık yapmaz bıyıklı olanlardır yabancı gözüksün misali..daha çok derinligi olan hissede olduklarını girmeside çıkmasıda rahat olsun diye bist 30 genelde gezerler..
    bizim spek de böyle kan revan olan endeksde vur ve al sistemini kullanıp arada minik minik bizede kaptırdı bellirli oranlarda bu minikler can acıtmayacagı için sorun degil degerli spek kardeşimizin:
    ZIR-DELİ Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    kagitta akilli arkadaslar eksilmis, kaleyi baskalari fethetmis..zırdeli arkadas. para yakisir devam.
    sağolasın sn: MEHO gardaş
    birzamanlar vestel 1.50 üzerinde dolaşırken bu şirket çok büyük yatırımları var çift rakamları görmeden bırakmam diyordum ..
    topikte arkadaşlar bana zırdeli lakabını takmışlardı : benimde hoşuma gitti bu delilik ve ondan sonra imzamız zırdeli ..?
    akıllı derken biz delimiyiz ::kahkah:
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 485/798 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •