Sayfa 698/798 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Diger hissemizde satis yapıp pozisyonumuzu ayarladık bekliyoruz. 44...45 lerde hissede alım yapmayi
    eklemeyi insallah..piyasa atmosfer al sinyalleri veriyor yine..Dillendi konusulmaya baslandi hisse ucuz diye...gecen defa tamah etmeyip kacirmistik.. Bakalım bu kez nasip olacak mı almak...ytd

2. Acsel yatırımcıları ve kucuk ortakları SİRKETE YÖNETIME ve PATRONA güvenerek yatırım yapıyor . Mahcup etmeyeceklerini düsünerek tabiki ! Sahipsiz bırakilmayacaklarını...Evet gun o gun zamanda o zaman..Bekliyoruz ..görmek o güveni...ytd

3. bedelsiz verecek. mi :)

4.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    bedelsiz verecek. mi :)
    Büyük bir ihtimalle..En azından oyle bir durum ve beklentıye acık hale geldi..Agustos sonuna kadar belli olur..Bir gece ansızın bir yonetim kurulu karari ile..
    Benim asıl endisem gelecek bilanco ile ilgili. Kotü koku almasalardı riske girip bu fiyatlara kadar satmazlardı diye düsünüyorum !
    Tabi takaslarda da satanin malinı toplamıs agalar ! O da ayrı bir durum..izleyip görmek en iyisi...ytd

5. haydi bakalım reha kaldır

6.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Büyük bir ihtimalle..En azından oyle bir durum ve beklentıye acık hale geldi..Agustos sonuna kadar belli olur..Bir gece ansızın bir yonetim kurulu karari ile..
    Benim asıl endisem gelecek bilanco ile ilgili. Kotü koku almasalardı riske girip bu fiyatlara kadar satmazlardı diye düsünüyorum !
    Tabi takaslarda da satanin malinı toplamıs agalar ! O da ayrı bir durum..izleyip görmek en iyisi...ytd
    bilanço ilk çeyrekten çok çok iyi gelir..

beklentiler:
    - yeni saf cmc yatırımı
    - bedelsiz sermaye artırımı
    - çok çok iyi bilanço
    - gelecekte gelecek çok iyi bilanço :)

7.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    bilanço ilk çeyrekten çok çok iyi gelir..

beklentiler:
    - yeni saf cmc yatırımı
    - bedelsiz sermaye artırımı
    - çok çok iyi bilanço
    - gelecekte gelecek çok iyi bilanço :)
    araziye ges mi kursalar acaba boş duruyor :)

ya da alıcı buluyorlarsa satsınlar veya bir adet daha yeni yatırım yapsınlar boş araziye :)

8. saf cmc için reaktörler geldi mi acaba durum nedir

Sayfa 698/798 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •