Sayfa 549/798 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

4 lira iken yüzüne bakan yok 9 lirada da aynı tayfa 21 lirada kimse kalmamış bir sürü yeni insan gelmiş geçen seneki bilanço tekrarlanirsa ki öyle olacak hissenin değeri 15 tl bu saatten sonra kim nereye goturur Onu kimse bilemez biliyom diyen yalan söyler arsa satılır bilanço değişir yada şirket satılırsa başka

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    4 lira iken yüzüne bakan yok 9 lirada da aynı tayfa 21 lirada kimse kalmamış bir sürü yeni insan gelmiş geçen seneki bilanço tekrarlanirsa ki öyle olacak hissenin değeri 15 tl bu saatten sonra kim nereye goturur Onu kimse bilemez biliyom diyen yalan söyler arsa satılır bilanço değişir yada şirket satılırsa başka
    Sayın Nilkiz bu yazıyı benim için yazdıysanız yanılıyorsunuz. Benim maliyetim 8,50’lerde, sadece forumda fazla yorum yazmıyorum hatta bu sayfada ilk yorumum, Sayın Horasanlı’nın yazdıklarını özellikle takip ediyorum, bu hisse dışında Ege Endüstri ve Vertu’yu takip ediyorum, Ege Endüstri sayfasında uzun süredir yazmıyorum, Vertu sayfasına hiç yorum yapmadım. Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by matar Yazıyı Oku
    Son takası görrbiliyormusunuz

D5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ...En son 11 Eylul de 930 lardayken atmıştım bu toplama olayını.Citi -Deutche toplam takası 500 bin civarıydı o zaman.
    Sonradan İş yat üzerinden Deutche ye alınan (Kap ta bildirimi yapılan) yüklü alımlar sonrası son durumda OFFSHORE cuların(Yabancı olmadığını düşünüyorum)yani CİTİ-DEUTCHE takas toplamı 1,2 mil adete ulaştı.(Son 2 günkü işlemler hariç)

11 Eylulden bugüne ilk 5 nette alan satan:

Düşük sermayeli tahtalarda yaşanan ralliden sonra bir tek bu kalmıştı PD 100 mil civarı,toplanıyordu belliydi bu hareket.Temele dair bir yükselişden ziyade spekülatif yönü ağır basıyordu bana göre.Bundan sonra ne olur ekibin bileceği iş.

Global-İş-Yatırım finans ve crdeit suisse ekibin işlemci kurumları...Bu kurumların işlemleri izlenmeli.

Son takas durumu:

4.  Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...En son 11 Eylul de 930 lardayken atmıştım bu toplama olayını.Citi -Deutche toplam takası 500 bin civarıydı o zaman.
    Sonradan İş yat üzerinden Deutche ye alınan (Kap ta bildirimi yapılan) yüklü alımlar sonrası son durumda OFFSHORE cuların(Yabancı olmadığını düşünüyorum)yani CİTİ-DEUTCHE takas toplamı 1,2 mil adete ulaştı.(Son 2 günkü işlemler hariç)

11 Eylulden bugüne ilk 5 nette alan satan:

Düşük sermayeli tahtalarda yaşanan ralliden sonra bir tek bu kalmıştı PD 100 mil civarı,toplanıyordu belliydi bu hareket.Temele dair bir yükselişden ziyade spekülatif yönü ağır basıyordu bana göre.Bundan sonra ne olur ekibin bileceği iş.

Global-İş-Yatırım finans ve crdeit suisse ekibin işlemci kurumları...Bu kurumların işlemleri izlenmeli.

Son takas durumu:

Teşekkürler

D5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. insanı en çok kızdıran yediği kaba sıçan adamlar oluyor her forumda bir iki tane mutlaka çıkıyor ,burdan aldım şurdan sattım şimdide şu kağıtlara geçtim ,satmışsa kağıdı yerer almışsa kağıdı över ,bunların yazılarını okuyunca ahmak deve kuşları gelir aklıma kafa kumda kıç dışarıda milleti ahmak yerine koyabileceklerini sanıyorlar bu tipler oysa gerçek deve kuşlarıdır kendileri,

sayın egeizmir burada şuraya çıkar buraya düşer diye bir yorum yapamam ,yapmakta yanlış olur çünkü biz küçük yatırımcıyız gücümüz belli ulaşabildiğimiz verilerde çok özel durumlar hariç sınırlıdır,o yüzden piyasa dinamikleri belirleyici olacaktır her kağıtta olduğu gibi, ancak şu düşündürücüdür kağıdı kaç gündür yüksek lotlarla tavana götürenler acaba ne için aldılar mesela 23,72 alıp 19,43 ten satmak içinmi aldılar ?soru budur

6. Teşekkürler Sayın Horasanlı, saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    insanı en çok kızdıran yediği kaba sıçan adamlar oluyor her forumda bir iki tane mutlaka çıkıyor ,burdan aldım şurdan sattım şimdide şu kağıtlara geçtim ,satmışsa kağıdı yerer almışsa kağıdı över ,bunların yazılarını okuyunca ahmak deve kuşları gelir aklıma kafa kumda kıç dışarıda milleti ahmak yerine koyabileceklerini sanıyorlar bu tipler oysa gerçek deve kuşlarıdır kendileri,

sayın egeizmir burada şuraya çıkar buraya düşer diye bir yorum yapamam ,yapmakta yanlış olur çünkü biz küçük yatırımcıyız gücümüz belli ulaşabildiğimiz verilerde çok özel durumlar hariç sınırlıdır,o yüzden piyasa dinamikleri belirleyici olacaktır her kağıtta olduğu gibi, ancak şu düşündürücüdür kağıdı kaç gündür yüksek lotlarla tavana götürenler acaba ne için aldılar mesela 23,72 alıp 19,43 ten satmak içinmi aldılar ?soru budur
    Harika bir yorum olmuş👍

8. spek kardeş yapıştır sırtınıda sende rahat et bizde rahat edelim ne durmadan kafakol atıp yatırıp kaldırıyorsun:
    bak dökülmedik daha dağ,a çıkıp temiz hava alıp üzerine birde mangal keyfi yapacaz :
    toplasan 10 ky çıkmaz ayular kendi arasında bilek güreşi yapıyor nerde dünkü hacim bizde nirde o kadar mal devede bir kıl kadar..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 549/798 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •