Sayfa 514/799 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Endeks artıda hadi bakalım uyuz essek

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ALLAH tahtacının da ODUNUNA denk getirmesin!

Sent from my iPhone using hisse.net

3. şu tahtacıya meydan okumanıza katılarak gülüyorum her seferinde ,şuraya kaysana şu fiyattan ,şu fiyata koy hepsini çizerim falan sonra takip ediyorum kocaman bir fossssssss tek bir lot alan yok ,demem oki atma recep din kardeşiyiz söylemi aklıma geliyor ,eğer tahtacı burayı okuyorsa kesin oda gülüp geçiyordur ,yazmayın böyle boş beleş şeyler şık olmuyor .

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    şu tahtacıya meydan okumanıza katılarak gülüyorum her seferinde ,şuraya kaysana şu fiyattan ,şu fiyata koy hepsini çizerim falan sonra takip ediyorum kocaman bir fossssssss tek bir lot alan yok ,demem oki atma recep din kardeşiyiz söylemi aklıma geliyor ,eğer tahtacı burayı okuyorsa kesin oda gülüp geçiyordur ,yazmayın böyle boş beleş şeyler şık olmuyor .
    burada şarkı türkü paylaşınca gideceğini sanmak gibi değil mi gülmeniz

5.  Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    burada şarkı türkü paylaşınca gideceğini sanmak gibi değil mi gülmeniz
    Ben ciddiydim 7 lere indirse gücüm oraninda eklerim hatta onceden burada lotunu yazar size ondan sonra da alırım

6.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Ben ciddiydim 7 lere indirse gücüm oraninda eklerim hatta onceden burada lotunu yazar size ondan sonra da alırım
    farketmez kardeş hergün 1 lot dahi alsan toplama toplamadır

anlayan anladı sen merak etme

7.  Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    farketmez kardeş hergün 1 lot dahi alsan toplama toplamadır

anlayan anladı sen merak etme
    Eyvallah kardeşim beklemeye devam sıkıntı yok istediği kadar baskilasinlar.

8.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    şu tahtacıya meydan okumanıza katılarak gülüyorum her seferinde ,şuraya kaysana şu fiyattan ,şu fiyata koy hepsini çizerim falan sonra takip ediyorum kocaman bir fossssssss tek bir lot alan yok ,demem oki atma recep din kardeşiyiz söylemi aklıma geliyor ,eğer tahtacı burayı okuyorsa kesin oda gülüp geçiyordur ,yazmayın böyle boş beleş şeyler şık olmuyor .
    Tahtacı dediğimiz kişi de sizin bizim gibi birileri. Bizden farkı bu işe dedike çalışan bir ekibi, bir kaç farklı aracı kurumda hesapları ve şirket patronları ile de ilişkileri var. Dolayısıyla onlardan bizim gibi grafikleri yorumlayıp, piyasadan veri toplayıp , kulaklarını açık tutmaya çalışıyorlar. dolayısıyla tahtacının kendisi değilse bile ekibindne birileri belirli sıklıklarda buraları kontrol ediyorlardır. Bizim yazdıklarımızı dikkate almıyor olabilirler ama mutlaka okuyorlardır. Ben de okuduklarını inandığım için bizim odun tahtacı ve ekibine tekrar yazmak istiyorum. "Hepiniz odunsunuz " :)

Sayfa 514/799 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •