Sayfa 171/798 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bugünkü kapanış fiyatımız , 4,43 TL......... Artık bu haberden sonra , böyle bir fiyat , tarih olacaktır, diyebiliriz sanırım.... Yarınki üst marj fiyatımız 5,31 TL..... İnşallah görürüz.

2. Hic sanmam. Bayagi bir ky ye mal verirler. Aksam kotu bile kapayabilir
    Yatirim yapacak.olan kisi acipayamda gider tarla alir belediyeye gider derki yaititim yapacam aksama kalmaz cikar tum izinleri hatta belediye derki siz baslayin biz yetistirirz ruhsatlari.

3.  Alıntı Originally Posted by Yeniayukr Yazıyı Oku
    Hic sanmam. Bayagi bir ky ye mal verirler. Aksam kotu bile kapayabilir
    Yatirim yapacak.olan kisi acipayamda gider tarla alir belediyeye gider derki yaititim yapacam aksama kalmaz cikar tum izinleri hatta belediye derki siz baslayin biz yetistirirz ruhsatlari.
    Kötü kapayacağını sanmam. 4,43 TL. nin altını pek olası görmüyorum. Fakat , pekçok kişiyi de yüksek fiyatlardan mallandırıp , fiyatı geri çekebilirler. Ama yine de ,düne göre enaz %5 lik bir pirimle kapatmazsa , yazıklar olsun derim.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bugünkü kapanış fiyatımız , 4,43 TL......... Artık bu haberden sonra , böyle bir fiyat , tarih olacaktır, diyebiliriz sanırım.... Yarınki üst marj fiyatımız 5,31 TL..... İnşallah görürüz.
    Bilanço zaten güzel haklısınız galiba, 2. çeyreği kast ettim, geleceği göreceğiz daha.

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu konuda ,bir fiyat telaffuz etmek çok zor. Gidip , yerinde araştırmak lazım.
    Kabaca bir tahmin yapmam gerekirse ,metrekaresini , 500 TL. den daha aşağı bir fiyattan satacaklarını sanmam.
    Burada çok uçuk fiyat yazanlar oldu. Metrekare 500 tl da bence çok yüksek. Ben metrekaresinin 150-200 tl dan fazla olacağını sanmıyorum.

6. üstad ne der bu firmaya acep? gerçi başka hisse aldım ama onu bilançoyla ilgili almadım.

Alıntı Originally Posted by Yeniayukr Yazıyı Oku
    Hic sanmam. Bayagi bir ky ye mal verirler. Aksam kotu bile kapayabilir
    Verirler kardeş batan şirketin hisseleri bunlar sitede anons yaparlar gazeteye ilan verirler.
    Sen yarın Dior yaz gelmezse ertesi gün dipten alırsın
    Yy.tv.degildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    üstad ne der bu firmaya acep? gerçi başka hisse aldım ama onu bilançoyla ilgili almadım.
    Firma da iyi...Haber de iyi...

Sayfa 171/798 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •