Sayfa 674/798 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 28,80 den vedalaştık... aşağı gelirse tekrar bakarım...
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. kaldır bakalım reha

Şükürler olsun...Pazartesi tavanımız, aynı zamanda yeni zirvemiz...umarım 20 li fiyatlar tarihe karışır ve hissemiz hakettiği fiyatlara erişir...

4. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞİ 61 İlde 344 maden sahası icin ihale ilanı acikladı. Ihaleler kapalı teklif ve açık artırma usulü ile yapilacak ve resmi gazete yayin tarihinden itibaren en az 15 gün süre ile ilan edilecek.
    Iyi tamamda bu durum ACSEL ı neden ilgilendirsin denilebilir.
    Söyleki ; bu maden sahalarından 5 tanesi DENIZLI de , 6 tane AYDIN , 9 tanesi BURDUR , 7 tanesi ISPARTA , 5 tanesi IZMIR de ve MUGLA da olmak uzere degisik illere dagilmış..
    VERUSA HOLDING ve özellikle de VERTU basta olmak uzere grup MADEN sahası ruhsatlarina ve maden isletme bilgisi becerisi tecrubesine sahip..Bu alana yatirım ve ilgide var..oyle sanıyorum ki verimli ve ekonomik olarak degerlendirildiginde bu maden sahası ihalelelerine de ilgisiz kalmayacaklardir.
    ACSEL acisindan bakildiginda ozelliklede yukarida belirtilen sehirlerdeki maden sahalarının yakinligı lojistik ve maliyet avantajı ...gibi nedenlerle sirketin tüzuk ve yönetmeliginde engel bir durum yoksa pekala YÖNETIM ve sirketin CEO su tarafindan degerlendirilecegini ve bu yonde gelismeler sürprizler olabilecegini düsunuyorum..Beklentimizde o yönde .
    Neden ACSEL de grup sirketi olarak bolgesindeki birkaç maden sahasına sahip olup bu sektörde ve de özellikle de yenilenebilir enerji sektörunde yatırım yapmasın ? Acsel icin de artık beklenen ve inanilan adımlar bunlar..Eski ACSEL yok artık..Büyüyen , sektör cesitliligi , yeni bir vizyonla , proaktif yatırımlar yapan.. GÜVEN VEREN , ISTIHDAM YARATAN ...izleyip görecegiz evet..ytd

5. Bu sermayede fiyatı bu kadar düşük başka hisse yok penta gibi hisselere bakıp iç çekiyorum. ulan balinalar hepinizmi uyuyorsunuz?

6. Düzeltme bitti, BOFA daki mallar boşaltıldı. Yolumuz açık, koşa koşa devam. Kesinlikle ytd

7.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞİ 61 İlde 344 maden sahası icin ihale ilanı acikladı. Ihaleler kapalı teklif ve açık artırma usulü ile yapilacak ve resmi gazete yayin tarihinden itibaren en az 15 gün süre ile ilan edilecek.
    Iyi tamamda bu durum ACSEL ı neden ilgilendirsin denilebilir.
    Söyleki ; bu maden sahalarından 5 tanesi DENIZLI de , 6 tane AYDIN , 9 tanesi BURDUR , 7 tanesi ISPARTA , 5 tanesi IZMIR de ve MUGLA da olmak uzere degisik illere dagilmış..
    VERUSA HOLDING ve özellikle de VERTU basta olmak uzere grup MADEN sahası ruhsatlarina ve maden isletme bilgisi becerisi tecrubesine sahip..Bu alana yatirım ve ilgide var..oyle sanıyorum ki verimli ve ekonomik olarak degerlendirildiginde bu maden sahası ihalelelerine de ilgisiz kalmayacaklardir.
    ACSEL acisindan bakildiginda ozelliklede yukarida belirtilen sehirlerdeki maden sahalarının yakinligı lojistik ve maliyet avantajı ...gibi nedenlerle sirketin tüzuk ve yönetmeliginde engel bir durum yoksa pekala YÖNETIM ve sirketin CEO su tarafindan degerlendirilecegini ve bu yonde gelismeler sürprizler olabilecegini düsunuyorum..Beklentimizde o yönde .
    Neden ACSEL de grup sirketi olarak bolgesindeki birkaç maden sahasına sahip olup bu sektörde ve de özellikle de yenilenebilir enerji sektörunde yatırım yapmasın ? Acsel icin de artık beklenen ve inanilan adımlar bunlar..Eski ACSEL yok artık..Büyüyen , sektör cesitliligi , yeni bir vizyonla , proaktif yatırımlar yapan.. GÜVEN VEREN , ISTIHDAM YARATAN ...izleyip görecegiz evet..ytd
    Dediğiniz bana biraz uçuk bir teori olarak geldi şöyleki zaten grubun madencisi verus ödenmiştir sermayeli boksit ve altın şirketleri var mesela standart boksit 2018 den beri faaliyete geçmesi bekleniyor yani biraz sıkıntılı bir şirket

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Derin sessizlik var, dökülenleri arkadan baktırmak tahtacının en sevdiği özellik. Kesinlikle ytd

Sayfa 674/798 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •