Sayfa 175/798 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sabahtan atlayanlara güzel mal verdiler. Artık en az bir hafta ekmek verdirmezler. Yukardan verdiklerini aşşağıdan toplayana kadar bu haber spek'e yaradı. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Sabahtan atlayanlara güzel mal verdiler. Artık en az bir hafta ekmek verdirmezler. Yukardan verdiklerini aşşağıdan toplayana kadar bu haber spek'e yaradı. Saygılarımla.

bizde aldık.bi uyanık olan spekmi ))))

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

3. Çok komik ya bugün aldığım için demiyorum zaten bilançosuyla beğendiğim takip ettiğim bir hisse şu haliyle bile hala baskılamaya çalışıyorlar götü boklu metre karesi 200 tl olsa şirkete sermayesinden iki kat daha fazla para girecek üstelik üreten ihracat yapan bir firma hala tahtada bin lot 2 bin lota mal satıyor aklı sıra gitmesini engelliyor yok boyle bir şey ya bi tanede paralı bir adam alıp çizmiyor bunada aklım ermiyor kaç paralık şirketsen hepsini alıyorum desem hisse fiyatını 10 liradan aşağı soylemessin burda 1000 lota tahtayı tutuyon hodri meydan benim acelem yok kurşunum bol sen kendi derdine yan

4. neyse satacak olan sattı herhalde ptsi yolumuza bakalım.

5. Bu hissenin speği ,çok titrek ve beceriksiz biridir. Harekat öncesi bu hisse 5 TL. idi. Harekat sırasında ,onun bu özelliğinden yararlanarak , o sattıkça, ben aldım ve 4,30 TL. ortalama ile son kuruşuma kadar mallandım. Şu an % 12 ye yakın kardayım. Onun bu özelliği sayesinde , daha bu hissede ekmek yiyen çok olur. Merak etmeyin. Bugün 4,80 -5,00 TL. arası dağıttığı hisseleri geri toplayabilmek için, önümüzdeki günlerde , aşağıya da sürebilir. Bunun ne yapacağı belli olmaz. Başka bir hissede, böyle bir haber gelse , en az iki tavanı vardı.

6.  Alıntı Originally Posted by yerlisoros Yazıyı Oku
    neyse satacak olan sattı herhalde ptsi yolumuza bakalım.
    Bugün 4,80 TL. den aşağıya yüklü alabilen olmadı ki .Alıp da kaçtan sattı da , kar etti. Biz eskiler ,bugün , zaten ne aldık ne de sattık. Bugün olsa olsa 4,80 TL. üstü fiyattan mallananalar olmuştur. İşlemlerin çoğu küçük karlarla al sattan ibaret top çevirme işidir diye düşünüyorum. Ya da spek 4,80- 5,00 TL. arası , atlayan ky. ları mallandırmıştır. Eğer böyleyse yandık. Bu lotları geri toplayabilmek için aşağılara sürüp , 1-2 ay süründürebilir de.

Sayfa 175/798 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •