Sayfa 567/798 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yiğit52 Yazıyı Oku
    Tavandan da devamlı veriyor iş yatırım
    Bu kadar baskılamasını anlamaya çalışıyorum. ya abi satıp eve gidiyor; ya da aklınca ben böyle güçlü saldırınca paniklettirip çok daha aşağılardan alırım mantığı veya acemi abi paniğe kapılıp kaçıyor.
    Diğer kağıtların çoğunun toparladığı şu anlarda
    kademeli olarak kağıtları çok daha yukarılardan verme şansı vardı.

Yazdıklarımı sulandirmayin yönlendirme asıl siz yapmayın buradan hisse satılmaz artık bunu söyleyen yok soruyu cevaplamamissinuz 20. Milyon kar bekliyirmusunuz 23 de ne oldu basma kalıp laflar hala bal gibi ikili tepe sonrası teknik.isliyor ben alacağım yeride yazarım tekniği görürsün

3. balon çok şışmşti.patlatmadılar ama küçük bir delik açtılar,bir miktar hava kaçırıyorlar....f/k yı uygun seviyelere çekiyorlar...
    ayrıca,bankalar döviz borçları için deli gibi dolar alıyorlar....Para lazım....iş yatırımın satışını belki bu açıklayabilir...bu hissedek i maaliyetleri çok çok düşük.
    ytd..sallama lakırtılar kafaya takmayın...siz lisanslı yatırımcınıza danışın..
    severim muhabbeti.

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yazdıklarımı sulandirmayin yönlendirme asıl siz yapmayın buradan hisse satılmaz artık bunu söyleyen yok soruyu cevaplamamissinuz 20. Milyon kar bekliyirmusunuz 23 de ne oldu basma kalıp laflar hala bal gibi ikili tepe sonrası teknik.isliyor ben alacağım yeride yazarım tekniği görürsün
    Tamam aslan sen biliyorsun sen al tabii ki ama kaçtan aldığın bizi ilgilendirdiğini sanıyorsan yok ilgilendirmiyor.
    Allah daha çok versin daha çok kazan.

5. Burada somut verilerle fikrimizi yazıyoruz.
    Kimseyi sulandırdığımız suyunu akıttığımız yok.
    Celallenmeye gerek yok bizim şahıslarla işimiz olmaz herkesin fikri kendine en güzel olabilir sakıncası yok.

6. 12:30 itibariyle tabandan net 145676 aktif alım gerçekleşti...

7. Smile

iş yatırım da bir panik havası var sanki dolar veya altın borçlanıp acsel almış gibi bir hali var

8. Geçen sene brüt satışlar dokuz aylık da 23.700 TL 2020’nin dokuzuncu ayı 33 trilyon TL satışları artıyor bir senede 10 trilyona yakın satış arttırmış

Sayfa 567/798 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •