Sayfa 569/798 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Rakamlardan haberi olmayanlar burada 9 lirada olmayan herkes burada güzel kitlemisler
    İnşallah algyo lari satmadım fincan kupl tamam

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Rakamlardan haberi olmayanlar burada 9 lirada olmayan herkes burada güzel kitlemisler
    Nilkiz Allah aşkına ben yukarıdan almış biri olarak bana boyle hitap etmeniz hiç uygun değil size hoşunuza gitmeyen lakap veya hitap ile seslenilmek istermisiniz empati lütfen

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Satıcılar İş yatırım 312.000 alıcılar vakıf yatırım 75.000 ak yatırım 52.000 ahlakçı 30.000 kapital 27.000

4.  Alıntı Originally Posted by yerlisoros Yazıyı Oku
    bu satış bilançoyla alakalı bir satış değil bir anlamlı satış yapıyor iş yatırım.
    Acil nakde dönmesi gerekli gibi bir havada yapılıyor satış.
    Bu ülkede geçtiğimiz haftalarda katarla 12 tl den swap anlaşması yapıldı...döviz borcu olanın tek temin kaynağı borsa...
    boşunamı şişirdiler borsayı..daha birkaç gün önceye kadar "borsamız çok ucuz " diye tv lerde boy gösteriyordu sözde ekonomistler...
    Fizik kuralıdır,fazla zorlarsan balonu patlar..Olan ky ye olur ..

5. Günaydı arkadaşlar

bu gün Türkiyenin en iyi teknikcisinin ve hatta teknik olayını Türkiyeye getirenin sayın Ahmet MERGEN olduğunu sanırım herkes kabul eder ,bilmeyenler hariç .

şahsı taaa sokak borsası günlerinden tanırım iyi niyetli ve küçük yatırımcı dostu oalark bilirim ,ancak iyi niyetli olmak her zaman yetmiyor hatırladığım 2015 yılında bir yatırımcı fuarı vardı oraya katıldım Beşiktaş Fulyada elimde egeen hissesi vardı fiyatı o aralar 174 liralardaydı sayın mergeni görünce ona sordum bu hisse ne olur 4 liradan maaliyetim var dedim şöyle bir baktı belanımı arıyorsun ne duruyorsun sat dedi ,ihtiyaç olmadığı için zaten epeyde karlı olduğumdan biraz daha bekliyeyim dedim satmadım ,
    aradan yıllar geçti o günde bu günde hiç bir uzmanın aklıyla yürümemeye karar vererek yolculuğuma devam etmeye çalışıyorum,çünkü bu uzmanları dinleyerek kaybettiğim paranın haddi hesabı yok kimi teknikci kimi temelciydi bunların çoğuda teknik laflar ederlerdi.
    teknik benim için kağıdın geçmişte çizdiği grafiktir gerçektir sana kağıdın nerelerde nasıl düştüğünün yada çıktığının resmini verir deiğim gibi gerçektir yaşanmıştır ,bak şu tarihte şu fiyattayım bu tarihte bu fiyattayım der ,
    ancak geleceğe dair teknik benim için falcılıktır ,çarkı felektir geleceği sadece allah bilir sen grafiğe göre hareket edersin iyide olağan üstü bir felaket veya konjöktür bozlumasında ne yapacaksın ve parada zaten ayrıca her an tekniği tekmeleyebilir
    benim aklıma göre teknik küresel para baronlarının oluturduğu bir olgudur bunu basın ve yayın yoluylada ciddi paralar dökerek insanları inandırlar tıpkı şeyhin müritlerini aklını başından alıp mankurtlaştırması gibi artık teknik aşağı teknik yukaru işin forsası olmuşlardır çıkamazlar o çukurdan tabi işi bilenler şeyh gibi göbek yazmaya devam ederler
    en kısa yoldan size şunu söyliyeyim hak verip vermemek siz kalsın yahu bunca teknikci televizyonlarda sabahtan akşama kadar çene patlatacağına üç on paraya ,neden kendileri madem işi biliyorlar geleceği biliyorlar kendileri müli milyarder olmuyorlarda halen papağan gibi ötüşüp duruyorlar,zaten Ahmet MERGEN de bun ara sıra söyler o kadarını bilsek bizim burada ne işimiz var kendimiz zengin oluruz ,yani diyeceğim o bu bir illizyon yiyene tabi

ancak burası borsa en ufak olaylardan etkilenebilen bir yer konjöktör bozlulunca temelde geçerli olmaz ,aleme kıran gelmişse sizede dokunması kaçınılmazdır az çok sizede zarar verir yani bu işin tekniği temeli sadece ülkenize değil tüm dünyadaki olayların gelişmesine bağlıdır ,hele bu günkü dünyamızda kuzey kore küçük bir ülke ancak nükleer silahlarımı niyorkta görürsünüz deiği gün ABD borsasının hatırlayanınız varmı ne oldu teknik yada temel
    ancak işin en vurucu kısmına gelirsek ,bu tür gelişmeler olaylar savaşlar,depremler ,seller vs vs felaketler dün yaşandı bugünde yaşanıyor yarında yaşanacak ,ben en az körfez krizi dahil 20-30 büyük kriz yaşadım borsalar on gün üst üste her gün taban yaptığıda oldu Rusya krizinde olduğu gibi ancak şirket yapısı sağlam yönetimli ihracat ve sanayi ağırlıklı şirketlerin hiç bir zaman dövizin arsanın veya altının altında kalmadığını gördüm ,o yüzden sağlam kağıdı al korkma burası borsa düşecek çıkacak ama sağlam hisse sizi üzmeyecektir ben bunu gördüm bunu yazarım ,teknikle düşüncesiyle vemantığıyla çarkı feleğe hiç para yatırmadım ,bakın balat hissesi 50-60 kuruştan 15-16 liraya getirilmiş hani teknik ,tekniklemi gelmiş oraya temellemi gelmiş benzeri onlarca örnek verebilirim az önce acsel de tabanda 130 bin lot vardı şimdi 30 bin lot kaldı az önce borsa düşüyordu şimdi toparlıyo
    r bunu teknikmi sağladı az önce satanlar şimdi neden alıyor ,teknik biliyorsa az önce satmasaydılar yani fal fal fallllll
    dediğim gibi tutarsa ben dememişmiydim tutmazsa bin derede su eh kimseyi inandığından alıkoymayada niyetimiz yok herkes kendi bildiği şekilde çorbasını içecek

6. Size gelip yakınıyor muyum yok bir eylem. Yaptim sa bunun bedelini öderim ki ödüyorum bana bedel ödersiniz diye durmadan söylemenize gerek yok özgürlük isteyen bedelini öder

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sayın nikiz telefondan yazdığım için Tavan taban yazabilirim yanlışlıkla sen Anla çok iyi bir borsacısın ya

8. ben böyle acayip illa da tabandan satacağım diyen bir satıcıyı ilk defa görüyorum.

Sayfa 569/798 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •