Special Days Image
Sayfa 573/813 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 6502 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. eskidereli sen boş konuşuyor boş yazıyorsun. Okuduğunu anlamayacak seviyedesin birde kalkıp akıl veriyorun insanlara.

Birde kalkmış kar alsınlar diyorsun, hisse dün Yuzde kaç değer kaybetti. Dün aldırdığın adam kar mı etti şimdi.. Uyanık.. Pardon yanlış oldu. Uyanık geçinen seni.. Pazartesi vs düşmeyeceği ne malum.

Düşerse Çmbtn dan çıkıp Mrshl alırız..

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    eskidereli sen boş konuşuyor boş yazıyorsun. Okuduğunu anlamayacak seviyedesin birde kalkıp akıl veriyorun insanlara.

Birde kalkmış kar alsınlar diyorsun, hisse dün Yuzde kaç değer kaybetti. Dün aldırdığın adam kar mı etti şimdi.. Uyanık.. Pardon yanlış oldu. Uyanık geçinen seni.. Pazartesi vs düşmeyeceği ne malum.

Ben hisseyi yorumluyorum, herkes gibi bunu aklına sok, seviyemi sana anlatmak beni yorar. Sende sihirli değnek varsa ilk günde insanlara kazandırsana, aldığın kağıt bugün alır eksi yazar yarın öbür gün gelir karşı çıkar sen hangi alemdesin anlamadım ki. Bu borsada 1 günlük karlarda olan adamın burda ne işi var. Herkes alsın demem ben yorumlarım, alıp satmak şahıslara ait ama benim yazılarımı düne yorma geriye dönde bak. Elinde olanlar burda, sadece bilgi alış verişi. Bu arada sen patronun alış fiyatını Döviz bazlı baktın mı?

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    eskidereli sen boş konuşuyor boş yazıyorsun. Okuduğunu anlamayacak seviyedesin birde kalkıp akıl veriyorun insanlara.

Bak yazmışsın çimbetondayım Marshall düşerse çıkıp marshalla girecem diye. Millet!! şimdi beni iyi anladınız mı siz satın MGM21 alacak hey yavru hey? MGM21 sen hisseyi alınca konuşalım sana diyecek bişeyim yok hariçten gazel okuma!

Son düzenleme : eskidereli; 18-01-2020 saat: 15:11.

Sen ilk önce çimbetonuna sahip çık, marshallda yoksan milleti telaşa sokma!!! Ha buraya dahil olursan fikir alış veriş iyidir ama patroncuk gibi değilde realist olmak gerek.

Atışarak bir yere varamazsınız ! Bunlar neden borsadan çıkmak istiyor 22 yıldır akılları nerdeydi? Bu konuyu tartışın!
    Aşağıdaki yazı Goodyear topiğinden alınmıştır

mesele 200 milyoncuk mu sadece. ARKADASLAR GOZUNUZU ACIN. MALIYE KARI AZ GOSTERIP YURT DISINDAKI MERKEZLERINE TRANSFER EDEN FIRMALARA KIRMIZI KART CIKARTTI. ISIN OZU BU. BUNDAN SONRA BU CIROYA ESKISI GIBI KOMIK KARLAR GELMEMELI.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Atışarak bir yere varamazsınız ! Bunlar neden borsadan çıkmak istiyor 22 yıldır akılları nerdeydi? Bu konuyu tartışın!
    Aşağıdaki yazı Goodyear topiğinden alınmıştır

mesele 200 milyoncuk mu sadece. ARKADASLAR GOZUNUZU ACIN. MALIYE KARI AZ GOSTERIP YURT DISINDAKI MERKEZLERINE TRANSFER EDEN FIRMALARA KIRMIZI KART CIKARTTI. ISIN OZU BU. BUNDAN SONRA BU CIROYA ESKISI GIBI KOMIK KARLAR GELMEMELI.
    Zaten hikaye 22 sene önce başlıyor

22 sene evvelki sermayeye bakın, %36 sını 66 milyon dolara alıyorlar, şirket ya bedelsiz açıklayacak ki bu lot artışına neden olur ya da yüklü temettü kararı vermek zorunda. Bunları icra etmemek için hisseleri geri alacam diyor. Ben şahsen vermem gerisi size kalmış YTD

Satın alma bedeline dikkat edelim (1998)

Halka açıklık oranı da ortada

Sayfa 573/813 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •