Sayfa 11/813 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 81 - 88 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Adamlar utanmasa kobilere verilen faizsiz 50 bin liralık destek paketine bile başvuruda bulunabilirler

Benim hissem yok şu an ama size destek olmak amacıyla şikayette bulunucam...Hiçbir şeyin değişmeyeceğini bilmeme rağmen hemde

2. Değişmeyeceğini düşünseniz bile, ayıracağınız vakit ve verdiğiniz destek için teşekkürler Sn ICQ.

Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    Adamlar utanmasa kobilere verilen faizsiz 50 bin liralık destek paketine bile başvuruda bulunabilirler

Benim hissem yok şu an ama size destek olmak amacıyla şikayette bulunucam...Hiçbir şeyin değişmeyeceğini bilmeme rağmen hemde
    Emekleriniz için teşekkürler ICO hocam tam bir küçük yatırımcı dostusunuz... Diğer duyarlı arkadaşlarda konu hakkında yardımcı olabilirler mi hem ky için hemde yurdumuz için...

https://beb.spk.gov.tr/?submenuheader=-1

GÖNÜLADAMI HOCA YAZMIŞ. ALINTIDIR...

Kosakoca MRSHL ın sadece TR deki tabelelarını yaptırmaya çalışsak (5300+4500=10 bin tabela 2 bin TL den 20 milyon TL yapar, Boya karıştırma makinasımıdır nedir 50 milyon TL yapar, Dilovasındaki fabrika + marka değeri vs bu fiyatı hak etmiyor yıllık 500 küsür milyonluk satışı var ama 1 milyon kar ediyor. Hangi enayi bu hesaba evet der. Biz evet diyoruz ama mecburiyetten. Şikayet ediyorsun kanıt istiyorlar. Beraber devleti soyuyorlar.Diğer boyaların kar ına bak. Birde buna bak. Adamların açıkladığı bilançolar ne yüksek, oysa bunların yaptığına ne demeli. Diğerleri %500 değer kazandı son 1-1,5 yılda, bu ne oldu. Ama yinede Potansiyel var. Gerilmiş bir yay gibi. Düşünsenize kar ları 10-20 milyona çıksa bu kağıt burada kalırmı. Kasasında 54 milyon var +1 milyon 13 Mart da gelse= 55 milyon edecek. Sonraki bilançolarda 10-20 gelse. Eder sene 80-100 milyon. Anasının sütyeninemi sokacaklar o parayı. Ne kadar çok para o kadar çok bedelsiz potansiyeli. Bu potansiyeli düşük tutmak için şimdilik bilançoları düşük gösteriyorlar. Amaç bıktırıp sattırmak. Ben %50 mala girdim. Müsait buldukça toplarıne oldu ki satarım. Gerekirse 10 yıl beklerim. Zaten Mayısa az kaldı (o tarihde belki TR de olmam). Torunlar yesin. Şimdi önümüzde konsalide var 13 martta. Siz ne yapacaklarını düşünüyorsunuz?

2010 yılına kadar her yıl düzenli temettü vermiş.

En son 28.05.2010 da temettü ödemesi yapmış.

Sonra ne olduysa küresel ve sanal ticaretin altın çağını yaşadığı, kentsel dönüşümün artarak tavan yaptığı, Rusya'da faaliyete geçirilen yatırımın olduğu bu 7 yıllık dönemde sıradan bir bayisinin açıkladığı cüzi kâr rakamları ile günümüze kadar gelmiş 50 yıllık bir boya ve vernik fabrikası...

Borcu harcı olmayan, kasasında milyonlarca Türk Lirası ABD Doları ve Euro bulunduran dünya boya devi Akzo Nobel'in ortak olduğu bir kurumsal yönetim...

Sayfa 11/813 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •