Sayfa 110/814 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 873 - 880 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. MRSHL.jpg

Düşüncem. ytd.

2. 37.00 üstünde kalmamız gerekiyor.

Bana kalırsa birileri hisseyi toplamaya başladı. Çaktırmadan yavaş yavaş götürüyorlar. Hızlı bir şekilde gitseydi herkesin dikkatini çekerdi. Bu şekilde gitmesi umut verici.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by köylü33 Yazıyı Oku
    37.00 üstünde kalmamız gerekiyor.

Bana kalırsa birileri hisseyi toplamaya başladı. Çaktırmadan yavaş yavaş götürüyorlar. Hızlı bir şekilde gitseydi herkesin dikkatini çekerdi. Bu şekilde gitmesi umut verici.

37.02 kapanış

4.  Alıntı Originally Posted by köylü33 Yazıyı Oku
    37.00 üstünde kalmamız gerekiyor.

Hızlıda gitse yavaş da gitse toplamda 1 seansta gidebileceği en yükseğe ya gider ya gitmez.

Sert bir şekilde 38 i geçer aha gidiyor deriz yine patlarız.

"Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."
    "Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

5. PPG iki şirketin potansiyel birleşmesi hususunda istekli olduklarını bildirmiş

6.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    PPG iki şirketin potansiyel birleşmesi hususunda istekli olduklarını bildirmiş

Ağır ağır giden bütün hisselerin arkasında kimsenin bilmediği bir hikaye vardır.

Bu hikayeyi ancak kitap basıldıktan sonra okuruz.

Kitap basıldıktan sonra satışa çıkmış demektir.

Şu aşamada kitabın matbaa işlemleri başladı diye düşünüyorum, öyle umuyorum, gidişat onu gösteriyor inşaALLAH yanılmam.

Ben de sizler gibi beklenti içindeyim, KEŞKE diyorum.

Burada yazılanlarla iş yürümüyor, yürümüş olsaydı herkes tekniğini öğrenirdi.

37,00'de gidip gelmesi doğal, bir direnç var, oradaki psikolojik direnci kırmalıyız ki, sonrasında 38,00'e bakalım.

Yazılanlar sadece düşüncelerimdir. Yatırım tavsiyesi olamaz.

7. Eski bir mareşal zedeyim ben de. 100 lerde işlem yaparken al-sat yapıyordum. Bir de ne göreyim tabana bi verdiler tam 6 taban gördüm bu kağıtta. Sonra da borsayı bıraktım. Şimdi ufak ufak oynuyorum yine. Bir kaç kağıt aldım ufak meblağ. Bugün uzun bir aradan sonra yine mareşal aldım 37 den ufak meblağ. Bakalım o eski zararın bir kısmını kurtarabilecekmiyim..

8. 35,84 ten takibe aldık, ittire ittire 37,46 dedik ama bizim istediğimiz daha kuvvetli alımlar, şimdilik biraz cılız gidiyoruz.

Sayfa 110/814 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •