Sayfa 142/813 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Mrshl cemaati, bu adam daha doğrusu bu spek fetöcülerden medet umurak, borsanın geriye gitmesi ve Mrsahl in değer kaybetmesi nihayetinde kendisinin kazanması ama ülkenin kaybetmesi için elinden geleni yapmaktadır.
    Dünydanın gelişmiş ülkelerinde asla bir dolar bile vergi ödememizslk yapamazsın. USA ya gittiğinde benzincide de çalışsan SSK ya bildirimde bulunman ve vergi ödemen lazımdır. şci böyle iken, koca fabrikanın ossuru8katn meval okuması hayal edilemez. Maalesef ülkemizde böyle. Uyanın olm sizde.
    valideni muck yapcam olm senin. 4-6 ay kald maximum ı.. :yahoo
    o zaman fabriaknın ortağı ben olacağım.

2. Ne üzecem, Allah demesyedi eğer harcadıklarınla övünme yazaradım.. Bunalar benden para almaz. Torunlarımdan belki...
    Hepsinin anazının sevixini geçecem merak etme, sen bana bir grilled oxtopus ısmarla yeter. Barcelona usulü
    Sadece bekleyeceğiz.
    KAdemelere uyacağız.
    Ben kademe yazacaaağım kuruşu kuruşuna.
    Oralardan döenecek.
    Hadi bu siber alemde yazacak kralı gelsin.
    Lakin kent de bir op geçireceğim haftaya. İyi olursa tabıurca olup bizim ankara büosundan yazarım dr müsade ederse. Herşeyin başı sağlık.
    Bir bu Mrshl ı bırakamadım bir de sigarayı...
    Ne ******lar gördüm, Ne ******lar sevdim,
    Seni sevmediğim kadar,
    Kaderimsim...
    Tak tak tak.
    Dermişim.

3. Mrshl aşkı bir başka😆

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Akzo Nobel Türkiye'de ki tüm faaliyetlerini Marshall çatısı altında toplamalı...

5. Temmuz sonuna kadar seni bekleyeceğim mrshl.Fiyatı istediğin kadar düşürebilirsin.Rahatım çünkü sendeki parayı gözden çıkardım.Olur da yükselirsen, hedefim en az 44.

Alıntı Originally Posted by belek07 Yazıyı Oku
    Temmuz sonuna kadar seni bekleyeceğim mrshl.Fiyatı istediğin kadar düşürebilirsin.Rahatım çünkü sendeki parayı gözden çıkardım.Olur da yükselirsen, hedefim en az 44.

Sen yenisin galiba hocam? Kaç temmuzdur bekleyen var çatlayacak taşları kalmadı...

7. Pek de yeni sayılmam aslında.Fiyat nerdeyse 1 yıldır aynı yerde.Ne eşekler, katırlar gitti bu ortamda.Buna da sıra gelebilir diye düşünüyorum.Bir hikaye lazım kıvılcımı kora dönüştürmek için.Belki bilanço, belki bedelsiz gazıyla bir şeyler olacağını düşünüyorum.Zaten borsada alacak kaç hisse kaldı? Velev ki siz haklısınız ve ben boşa kürek çekiyorum.Sıkıntı yok çünkü buna ayırdığım paraya yok muamelesi yapıyorum.Çıkarsa benimdir, çıkmazsa hiç benim olmamıştır.

8. Hahaha tamda yazdığım gibi salya sümük ağlak mızmızlanmalar başlamış

Teşekkürler Marshall cığım sen vurdukça onlar coşuyor

XXL hahahahahahahaha

Sayfa 142/813 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •