Sayfa 154/813 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 6504 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by Hamaker Yazıyı Oku
    Bist uzmanı bi arkadaşımın bu kağıdı al ve tut süre önemli değil demişti 7 ay geçti bist koşarken ben izledim hep bu kadar zamanda bakiyem yerinde saydı anladığım anca bi grubundaki girmesini bekliyoruz firma beklentisi Yok sanırım.benim aklımı kurcalayan bist koşarken bu yerinde saydı peki bist gerilemeye başlarsa bu da geri mi gelecek ona paralel.beni korkutan nokta 2000 lot bağladım on bin bile kaybetsem bu ky için büyük para
    Realize edilmediği sürece zararın önemi yok.

2. sn Hamaker 7 ay önce oldukça iyi fiyattan almışsınızdır, burada 7 senedir bekleyen adamlar var, bakmayın yazmıyorlar diye. Böylece sizin aldığınız fiyatın 5-10 katı fazla fiyattan almış oluyorlar. Onlar ana paralarını kazandığında, siz 5-10 kat paranızı katlamış olacaksınız.
    En fazla 2-3 sene sonra neden olmasın. Bu Mrshl. Çokmudur?
    Piyasada 881 bin lotun hepsini 32,5 milyon TL ye alabiyorsunuz. Dolar olarak 9 milyon dolar.Bu Mrshl. Çokmudur?
    1000 kişi gelse 500 lot alsa, eder sana 500bin lot.
    4C den sınıf arkadaşım hesapladı

3. Şükür zararda değiliz ama kazanamadığımız içinde hayal kırıklığı var iki üç yıl çok uzun ☹☹☹☹

4. 2-3 yıl süre bir bakmışsın hemen geçmiş. Sen bile inanamazsın. Al kenara at, unut.
    Hem benim ki bir tahmin ve çok çok kötü senaryolara göre. Belki daha önce hareketini yapar.

ICO sen mi düşürüyorsun gene?

6.  Alıntı Originally Posted by Hamaker Yazıyı Oku
    Şükür zararda değiliz ama kazanamadığımız içinde hayal kırıklığı var iki üç yıl çok uzun ☹☹☹☹
    2-3 yıla gerek yok bilanço öncesi keriz tuzağı kurar çoğu zaman %5-10 yukarı yaptığında vurun malı kafasına kaçın...yoksa burdaki diğer ezikler gibi polyana cılık oynarsınız

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    ICO sen mi düşürüyorsun gene?
    Ben son 4 senedir aynı şeyi söylüyorum ve yapıyorum elimde mal varsa her bilanço öncesi hareketinde çakarım tokadı..

E bilançoda düzelmeyeceğine göre geleneksel altın vuruşa devam...

8. Exclamation

Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    Ben son 4 senedir aynı şeyi söylüyorum ve yapıyorum elimde mal varsa her bilanço öncesi hareketinde çakarım tokadı..

E bilançoda düzelmeyeceğine göre geleneksel altın vuruşa devam...
    atma ***ooOO
    hqdefault.jpg

Bu ***onun zırvalarına inananlara soruyorum!
    ŞUNU SADECE SORUN DÜŞÜNÜN:
    "kat kat daha fazla kazanacağı tahtalar varken neden burda %5 %10 ile uğraşır bir insan?"

Sayfa 154/813 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •