Sayfa 164/813 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. 2. Çeyrek bilanço da düzelme beklediğimden ve grafik çok güzel olduğundan maliyet lendim

Alıntı Originally Posted by Hamaker Yazıyı Oku
    Artık veda zamanı 7 ay önce aldıran abim bundan bi cacık olmayacak Yen'i kağıt buluruz çık dedi ve mrshl a elveda buruk bir şekilde. Zarar Yok ama üzülmüyor da değişim geçen zamanıma hoşçakalın ben kazanamadım siz kazanın halk yatırımdaki 2500 satış benim akşama görünür sanırım
    Geçmiş olsun, 7 ay uzun süre. Ben de PKART ve DURDO senetlerinde çok vakit kaybettim, durumunuzu çok iyi anlıyorum. Umarım yeni şansınız bahtınız açık olur. Güle güle...

3.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    işte Pico ve yandaşları demrirki vs vs.. böyle yazabiliyormusunuz. Ya boyle yazın yada susun.
    Şimdi ben alıma geçeceğim 40 TL ortalama ile verdiklerimi almaya başlayacağım. Kademe kademe.
    Herkes satarken alan kazanır. 2-3 sene daha beklemeye de razıyım ayrıca.
    Kendi kendini rezil ediyorsun.
    Hala seni ciddiye alan varsada diyecek lafım yok.
    40 TL ne zaman oldu da sen sattın?
    Ben ne diyorum 33-38-40 arası al-sat bu kağıdın en güzel tarafı.(3 ayda bir)
    Sen diyorsunki ben yukarıdan satarım aşağıdan alırım ama başkası yapmasın. ;)

Eğlenceli birisin mgm21.

Bak hamaker yazmış şu kurumdan şu kadar sattım...adam net konuşuyor..

Sen kimse kıpırdamasın çok güzel olacak diyorsun, 40 tan sattım aşağıdan toplayacağım diyorsun...

Burası marsal topiği...

"Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

4.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    işte Pico ve yandaşları demrirki vs vs.. böyle yazabiliyormusunuz. Ya boyle yazın yada susun.
    Şimdi ben alıma geçeceğim 40 TL ortalama ile verdiklerimi almaya başlayacağım. Kademe kademe.
    Herkes satarken alan kazanır. 2-3 sene daha beklemeye de razıyım ayrıca.
    Hahahahahahahaha ya sen ne kadar boş beleş bi adamsın 38 kırılırsa 37.50 olurmuş vuruşu müthiş tespit ustaca bir yorum fevkalade bir paylaşım inanılmaz bir öngörü...hahaha

Ben 38 -45-50 farketmez hep 35 ler diyorum hiçde yanılmıyorum çok şükür...

Vur spek vur sen vurdukça burdaki paçozlara ben mutlu oluyorum... Hahahahahahahaha

Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    Hahahahahahahaha ya sen ne kadar boş beleş bi adamsın 38 kırılırsa 37.50 olurmuş vuruşu müthiş tespit ustaca bir yorum fevkalade bir paylaşım inanılmaz bir öngörü...hahaha

Ben 38 -45-50 farketmez hep 35 ler diyorum hiçde yanılmıyorum çok şükür...

Vur spek vur sen vurdukça burdaki paçozlara ben mutlu oluyorum... Hahahahahahahaha
    Sende bi karar ver ICO bu tahta sahipli mi sahipsiz mi? Spek var mı yok mu?

6. Tekniğe mekniğe gerek yok bu kağıtta...

Yılda 4 bilanço dönemi var. Buda demektirkin 3 ayda bir 38-40 yapıyor.

Adam gibi bir grup gelir girer alır yukarı yapar mutlu olurum.
    Sayın scharifin temennisinin gerçekleşmesini istiyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Yazık ky ye böyle büyük bi firma ve hiç derinlik Yok 38 den 2500 satış girdim 37400 e kadar ancak sattı yazık elinde 10 000 lot olan istediği gibi oynar yazıklar olsun bu firmaya kırılma noktam mrshl bayisi yanına onay boya dükkanı açmış o daha çok satıyor diyo allah belalarını versin ben kazanamadım siz kazanın inşallah arkadaşlar bu gvtlara yedirmeyin

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Sende bi karar ver ICO bu tahta sahipli mi sahipsiz mi? Spek var mı yok mu?
    Sen ile mgm baba beni okula gönder kampanyası bitmediyse hemen başvurun

Sayfa 164/813 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •