Sayfa 2/813 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Ya bu marshal niye gitmez herşeyi çok güzel borcu yok yeniden değerlerindir me fonunda parası var en az 10 tane bedelsiz verme imkanı var Hem ya dolaşımda olan lot sayısı o kadar az ki çok çok az 1 milyon lotu var al tavan tavan gotür adamlar götürmüyor hayret hayret nedir 1 milyon lotan az bile 850 bin lot nedir ya nedir niye götürmezler anlamıyorum çok çok ucuz hise FK ÇOK düşük borayı anlamak çok zor Dünya markası ytd

Sent from my SM-J700F using Android mobile app

Marshal da lot yok gerçekten lot yok üsteki lot lar satılmıyor satılması yasak veya borsaya bildirim yapması gerekir filan dolaşımda net 850 lot var çorba parsı bunlara niye götürmüyorlar anlamak zor götür 300 Tl sora 10 tane bedelisiz ver güzelde bir hikayesi var lot yok ucuz hise ky bile yüklense götürü ytd

Sent from my SM-J700F using Android mobile app

3. Terzi joe marshall gitmez çünkü halka yansıtılmış değil hem hisseleri üj bej tuzu kurunun elinde hem de nalbura girdiğinde marshall kutuları diplerde istiflenmiş
    Eğer sen dyoby yı bıraktım artık marshallsporluyum dersen arkanda müthiş bir taraftar grubu bulacaksın ama sen asla dyoby yı bırakamazsın dyoby senin ciğerine işlemis dyoby nın speği bile terzi joe abimiz al derse alıyorum sat derse satiyorum dedikten sonra kim takar marshalı be.ytd

Sent from my GT-I9301Q using Android mobile app

Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Terzi joe marshall gitmez çünkü halka yansıtılmış değil hem hisseleri üj bej tuzu kurunun elinde hem de nalbura girdiğinde marshall kutuları diplerde istiflenmiş
    Eğer sen dyoby yı bıraktım artık marshallsporluyum dersen arkanda müthiş bir taraftar grubu bulacaksın ama sen asla dyoby yı bırakamazsın dyoby senin ciğerine işlemis dyoby nın speği bile terzi joe abimiz al derse alıyorum sat derse satiyorum dedikten sonra kim takar marshalı be.ytd

Sent from my GT-I9301Q using Android mobile app
    Dün Koçtaş'a gittik hanımla nalbur bölümünde görevli ile konuştum abi ençok marshall gidiyor dedi hele silpak diye bir ürün çıkardı dedi marshall herkes onu soruyor istiyor dedi . Marshall Silpak bu boya kir ve leke tutmuyormuş silinip yıkanabilen bir boyamış. Şimdi size mi inanayım Koçtaş'taki görevli satıcıya mı sayın demlikeyf hocam?

5. OOo uyandı sayın baskılayıcı 4436 lot yazdı gene 36,48 e

6. üçgen daralıyor bir karar vermeli. satıcılar isteksismi ne?

Yukarıları boşmu MGM21 hocam

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    OOo uyandı sayın baskılayıcı 4436 lot yazdı gene 36,48 e
    Cuma günü yaptığım tespitte,denizde kalan fazlalık 5000 lot vardı onuda az önce satmış bulunuyor artık yolumuz bir nebze olsun açılacaktır.Yeni topik yeni heyecan.SEVGİLER SAYGILAR

Sayfa 2/813 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •