Sayfa 409/813 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. arge dediğim ise yeni ürün ve ürünler için.bilançodan gider gösterilebilen en kolay kalemdir ar-ge ler.fakat marshall bu taktikleri kullanmaz kullanamaz çünkü ortaklık yapısı buna müsade etmez.marshall kendini gerçekte yenileyen geliştiren bir şirket.

2.  Alıntı Originally Posted by EFE45 Yazıyı Oku
    arge dediğim ise yeni ürün ve ürünler için.bilançodan gider gösterilebilen en kolay kalemdir ar-ge ler.fakat marshall bu taktikleri kullanmaz kullanamaz çünkü ortaklık yapısı buna müsade etmez.marshall kendini gerçekte yenileyen geliştiren bir şirket.
    Allahtan bunu da kullanmıyor kullansaydı ne olurdu bu smm düşünemiyorum çok şükür...

Alıntı Originally Posted by EFE45 Yazıyı Oku
    arge dediğim ise yeni ürün ve ürünler için.bilançodan gider gösterilebilen en kolay kalemdir ar-ge ler.fakat marshall bu taktikleri kullanmaz kullanamaz çünkü ortaklık yapısı buna müsade etmez.marshall kendini gerçekte yenileyen geliştiren bir şirket.
    Ortaklık yapısı nasıl buna müsade etmez sayın Efe45?

4. Ortaklar
    TEKYAR TEKNİK YARDIM ANONİM Şİ 4.884.948 TL ( %48,85 )

Akzo Nobel Decorative Coatings 3.940.500 TL ( %39,41 )

DİĞER 1.174.552 TL ( %11,75 )

İştirakleri : 0 TL ( %0,00 )

Yön. Kurulu BaşkanıJohannes Petrus Van Kesteren
    Yön. Kurulu Üyeleri
    MEHDI EL BOK
    LISELOT MALENE VAN DER WAL
    DILEK TEPETAM
    Salim Can Karaşıklı
    Ayşe Çolak

% 48.85 tekyar ,akzo %39,41 halka açıklığı %11,75 olan şirketin iştiraki yok.şirket iki ortaklı görünüyor.yönetim ağırlığı 2 yabancı
    1 i başkan, 4 yerli.şirket tam olarak yabancı yada yerli yönetimde olsa o zaman istediği kararları alır.indiregandi hareketleri çeker.biz bu hareketleri c.betonda cok yaşadık. şirket karları ya iştiraklere yada yönetim kurulu üyelerine aktarıyordu.marshall in iştiraki olmaması da iyi bir durumdur.yapılan karlar iyotlaşmaz.

Burada bir bityeniği var bu tekyar AŞ nedir tam bir muamma bilgi yok bu tekyar akzo nobel in paravan şirketimi acaba ayrıca akzo nobelin payı tekyardan daha az fakat yönetim kurulu başkanı nasıl akzodan oluyor?

6. Ufaktan bi alım yaptik bu kadarda kan kaybedilmez akzo nobel bu bedavamı marshall olsun

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Ufaktan bi alım yaptik bu kadarda kan kaybedilmez akzo nobel bu bedavamı marshall olsun
    Önde kosuyo düşüşde ilginc sansa bak

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Önde kosuyo düşüşde ilginc sansa bak
    Aramıza hoşgeldin. Düşüş konusunda üstüne yok bu aralar. İnşallah kazanırsın ama kısa vadede zor gibi...ytd

Sayfa 409/813 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •